Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor csókolózik valaki?

Figyelt kérdés
A barátnőm 18 éves, és már 20-30 pasival csókolózott, de még szűz volt amikor összejöttünk. Nem járt senkivel sem, neki egy csók "mindennapos" szerű dolog volt, mert sokat bulizott. Nagyon őszinte velem szemben, tudom hogy nem csalna meg, neki én vagyok az első. Nyugtalanít az az érzés, hogy túl könnyen szereztem meg, habár mondja hogy ez nem így van, mert velem össze is akart jönni, nem úgy mint a másik hússzal. Tudom hogy szeret. Mennyire normális ez?
2010. aug. 30. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem 1általán nem normális. gondolj bele ha veled ilyen könnyen összejött még hánnyal jött össze ilyen könnyen?:D na érted szerintem eléggé 2k-s. de ha te hiszel a mesékben... na mind1
2010. aug. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Teljesen. Én 17 voltam mikor először szexeltem, előtte én is sok pasival smároltam, de ez nem jelent semmit. Akkor kéne aggódnod ha 18 évesen 20 pasival szexelt volna. Nem véletlenül veled feküdt csak le. Inkább örülj hogy van még normális lány aki 18 évesen szűz.
2010. aug. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szűzk*rva:D

am ha 18 évesen ennyit pasizott a buliban akkor nem tudom elhinni h szűz. legalábbis én nem bíznék benne. meg hát eléggé könnyen kaphatónak tűnik.

2010. aug. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ma 21:49


attól még h szűz, sz.phatott orrba-szájba:D

2010. aug. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

az egy dolog hogy mit csinált előtted.

amikor nekem nincs pasim nekemis vannak ilyen apró kalandok h smárolok valakivel, vagy egyéjszakás kalandok amikor szexis, van meg többéjszakás meg ami épp jön. (22vagyok) de amikor őasim van akkor azért vagyok vele mert nem akarok mással semmit, egy csókot. sem. ez nyilvánvaló. szóval valószínűleg a te barátnőd is azért jött össze veled, és azért épp veled és nem mással mert veled akar lenni. alaptalan ettől parázni. és ne féltékenykedj a múlt miatt mert elronthatod vele nagyon a kapcsolatot.


ha olyan infoid vannak h az expasija mellett is smárolgatott mással akkor több okod lenne félni.. egy picit..

2010. aug. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nagyon visszahúzódó lány, 7 hónapja vagyunk együtt, és tudom hogy őszinte, éshogy szeret, és nem csalna meg
2010. aug. 30. 21:59
 7/8 anonim ***** válasza:
A 20 az mióta sok? 1 hétvége alatt több megvan...
2010. aug. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2155ös vagyok:

akkor meg mi is a probléma? ha tudod h nem csalna meg és szeret akkor igazán miért is aggódsz?:) végképp semmi okod nyugtalankodni.

2010. aug. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!