Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam a barátomnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátomnak, hogy egy srác haverommal talizok?

Figyelt kérdés

Van pár srác haverom, és az egyik elhívott korizni. Nem akartam nemet mondani, mert biztos jó "móka" lesz , jókat tuidok vele hülyülni. Nem érzek iránta semmit, és sztem ő se irántam, csak barátságot.:) De nekem van egy barátom - 3 hete, és nem tudom, mit szólna hozzá, hogy fiúval találkozok, ahelyett, hogy vele lennék. Mondjam el neki, hogy talizok egy srác haverommmal, vagy inkább ne? Mármint ha kérdezio, hogy mit csinálok szombaton.

17/L (A barátom 18, a haverom is 18)


2010. márc. 9. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Úúúú nagyon durva a helyzet... ha zavarja a "barátodat" mond neki, hogy jöjjön ő is. Aztán ha nemet mond, akkor meg ne járjon a szája.
2010. márc. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha csak haverod, akkor miért ne mondhatnád. Persze ha a pasid neadjisten egy nagyon féltékeny típus, akkor lehet hogy fölösleges lenne, pláne ilyen rövid idő után, mert minek idegeskedjen ok nélkül. Ha viszont nem ilyen paragép, akkor nem fog ügyet csinálni belőle. De azt mindenképp tedd egyértelművé, hogy csak a haverod, és nem jön be meg semmi.
2010. márc. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ez mondjuk nem hülyeség. Kérdezd meg mindkettőjüket, hogy jöhet-e a barátod, ill. van-e kedve. Ha a barátod nem akar menni, akkor lusta, stb., és annak nincs akadálya, hogy egyedül menj. Ha jönne, de a haver ellenezné, az ciki. Akkor lehet, szándékosan csak téged hívott az illető, ami nem szép dolog...
2010. márc. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenképp mondd el a barátodnak, hogy egy haveroddal akarsz találkozni, mert ha titkolózol akkor azt fogja hinni, hogy az a srác nem csak egy "haver".. Az őszinteség nagyon fontos! :)

2010. márc. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!