Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? Kiderült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Kiderült a barátomról h az unokatestvérem. :S

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjük egymást már 1 éve vagyunk együtt de még csak most derült ez ki. A 3. unokatestvérem, és eléggé meglepődtem mikor megtudtam, aztán sokáig nem mondtam el a barátomnak mert féltem h mit szól majd hozzá, h ez miatt majd szakítunk, de aztán anyum elszólta magát előtte és meg kellett magyaráznom neki..Szegényt elég rosszul érintette, már majdnem elkezdett sírni h most mi lesz ezek után velünk, meg h ő velem akarta leélni az életét és később gyereket is szeretett volna tőlem de hát így...:S
2010. márc. 9. 14:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Fake ha meg nem elég gáz az egész, de Te is elég nagy csőd vagy meg a barátod is hogy ennyit nem tudtatok kideríteni.
2010. márc. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gond. Egy dologra kell odafigyelni: minden genetikai vizsgálatot végeztessetek el, ha terhes leszel. Esetleg már előtte menjetek el genetikai tanácsadásra.
2010. márc. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ez már nem is számit rokonságnak, emiatt nem kell szakitanotok - ha kétségeitek vannak, akkor keressetek fel egy genetikai tanácsadást, de ott is azt fogják mondani, hogy ez nem okozhat több gondod, mint ha nem lenne köztetek semmi rokonság.
2010. márc. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

ez nagyon távoli rokonság, genetikai veszélye nem nagyobb, mint idegeneknél (később a gyerekek szempontjából). ezt orvosként mondom (nem genetikus vagyok, de ennyit azért konyítok hozzá :P)


azt meg amgánemberként, hogy én sem voltam ott gyertyát tartani a dédszüleim, a nagyszüleim, a szüleim fogantatásánál, sőt a sajátoménál sem :) szóval persze, nem feltételezünk rosszaságot az őseinkről, de ha mindenki kérne az országban genetikai vizsgálatot, lehet érdekes dolgok jönnének ki, ki-kinek rokon, milyen fokon :) ha összeházasodtok majd, és szeretnétek gyereket, a SAJÁT MEGNYUGTATÁSOTOK érdekében felkereshettek egy genetikust.

2010. márc. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

15:03 vagyok..

megkérdeztem a barátom..azt mondta h 1 év után azért tuti nem szakítana..nem érdekelné:)

ezt gondoltam hozzáteszem h megnyugodj:)

2010. márc. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

abszolút nem gond ez a fokú rokonság

nyugodj meg teljesen, semmi baj nincsen, ha akarjátok simán folytatható ez a kapcsolat

gyerekvállalás esetén fel lehet keresni egy genetikust, de azt is inkább a megnyugtatásotokra, mert biztos, hogy emiatt semmi gond nem lehet

2010. márc. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2010. márc. 9. 15:33
 18/20 anonim ***** válasza:
4%
VÉRFERTŐZÉS !!!!!!!!!!!! FUJJJ
2010. márc. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha első unokatestvérnél távolabbi rokonok vagytok, nem értem, mi bajotok.
2010. márc. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Harmadfokuaknal mar nincs gaz...1 2 fokuknak annal inkabbb
2010. máj. 31. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!