Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoljak most a barátomról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak most a barátomról?

Figyelt kérdés
A barátommal 8 hónapja vagyunk együtt, és azóta is csak úgy dúl a szerelem. Sajnos per pillanat el vagyunk választva, ezért jelenleg távkapcsolatban élünk. Minden áldott nap beszélgetünk az interneten keresztül, és tényleg nagyon de nagyon szerelmesek vagyunk, és alig tudjuk mindig kivárni, hogy újra találkozzunk. Tegnap este azonban elárulta nekem, hogy egy pár hónappal ezelőtti nagyon nagy veszekedésünk után kijátszott engem. Szóval akkor nagyon rosszul állt a helyzetünk, és ő ezért megkérte az egyik legjobb barátját hogy kérdezzen ki engem, és mindent amit válaszolok neki, azt másolja be és küldje el neki. Szóval én kis naiv kiöntöttem a szívem a barátjának, ő pedig szemrebbenés nélkül mindent elküldött a barátomnak. Ez kb 3 hónapja volt, de most nagyon fáj és rosszul esik, hogy mind a barátom, mind az ő barátja így kijátszottak engem. Így már nem is tudok hinni egyiknek se, mert mi van ha ismét ilyenre kerül sor? 17/L
2011. ápr. 27. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne fogd fel annyira tragikusan. Sokat jelenthettél neki akkor is, amikor rosszul állt a szénátok. Ezért akart többet tudni rólad. Próbáld pozitívan felfogni. Ha igazán nagy a szerelem, úgy is elmondtál volna neki mindent.
2011. ápr. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálam ez válóok lenne. Ha kíváncsi valamire, miért nem kérdezi meg. (Persze ehhez az kell, hogy neki is megmondjam az őszintét, ne csak a havernak.)

Más kérdés, hogy te meg miértnem neki öntöd ki a szíved, és miért mondasz másoknak olyat, amit neki nem mondanál. A továbbiakban vagy vállald fel a véleményedet nyíltan, vagy gondold meg, kinek mit mondasz. Tök mindegy, kinek van igaza, az ő haverja mindig hozzá lesz lojális, nem hozzád.

De ha nincs takargatnivalód, akkor is válóok az, ahogy kijátszott.


Ha nem akarod kirúgni, javaslom, hogy "véletlenül" kotyogj ki valamit a havernak, biztos lehetsz benne, hogy visszamonja. Pl. olyasmit, hogy nagyon gondolkozol a szakításon, és hogy csak ezzel vagy azzal engesztelhetne ki. :)

2011. ápr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
csatlakozok az előzőhöz. ez bizony érdekes, mert miért nem tudja veled megbeszélni a problémáját. ez nagyon nagyon gyerekes és ha egyszer megtette megteszi máskor is, kicsit mintha még fiatal lenne gy komoyl kapcsolathoz és megbízhatatlan
2011. ápr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
12:35 Rossz következtetést vontok le szerintem. Miért nem tudja megbeszélni? A megbeszéléshez két ember kell. Ha a lány nem hajlandó normálisan beszélni, inkább másoknak nyavajog akkor bizony megérdemli. Persze nem mondom, hogy a fiú tökéletes, de az már sokat jelent, hogy itt a gyk-n kérdez valaki ilyeneket, szóval biztos vagyok benne, hogy a lánnyal rohadtul nehéz lehet ezeket megbeszélni.
2011. ápr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!