Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? Kiderült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Kiderült a barátomról h az unokatestvérem. :S

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjük egymást már 1 éve vagyunk együtt de még csak most derült ez ki. A 3. unokatestvérem, és eléggé meglepődtem mikor megtudtam, aztán sokáig nem mondtam el a barátomnak mert féltem h mit szól majd hozzá, h ez miatt majd szakítunk, de aztán anyum elszólta magát előtte és meg kellett magyaráznom neki..Szegényt elég rosszul érintette, már majdnem elkezdett sírni h most mi lesz ezek után velünk, meg h ő velem akarta leélni az életét és később gyereket is szeretett volna tőlem de hát így...:S
2010. márc. 9. 14:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

uhh:S

azdurva.szegények:(sajnállak titeket

de nemértem hogy eddig miért nem tudtátok hogy unokatesók vagytok?

2010. márc. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
elég távoli rokonok vagytok, szerintem így nincs semmi gond.
2010. márc. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nekem még nyáron derült ki,hogy a pasim a másodunokatesóm,nagyon rossz érzés volt,és emiatt szakítottunk,nem nagyon találkozunk már,de nagyon hiányzott. Mondjuk mi csak 2 hónapja jártunk...
2010. márc. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
Írj dr Ceizel Endrének itt a neten, biztos meg fog nyugtatni, elég messzi a harmadik unokatesó.Szerintem...
2010. márc. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
figyu az én dédimamám és dédipapám is 3.unokatesók voltak.és én is itt vagyok és semmi bajom!!szerintem ez azért már nem olyan közeli rokonság!ne adjátok fel a szerelmeteket!
2010. márc. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

a harmadunokatestvérség viszonylag távoli rokonság..

h igy utólag derült ki ez sztem nem akkora gond...

mivel anyud tudja h együttvagytok és nem szolt semmit rá igy valószínűleg őt nem zavarja, így mást sem zavarná...

főleg igy nincs közöttetek vérrokonság...sztem nem vészes...

ha sima unokatesód lenne az már gáz lenne...

de ird le h milyen ágon rokonod..de sztem jo távoli..

ja amúgy ha én lennék és kiderülne a barátomról hát nem tudom..mi is 1 éve vagyunk együtt..de ilyen miatt nem hiszem h szakítanék vele, vagy ő velem

2010. márc. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

:/ Igen Beszélgettél már vele erről? Ha igen az kezdésnek nem rossz.

1. Az a helyzet hogy 3. unokatestvérrel már házasságot is lehet kötni a magyar törvények szerint.

2. Akár gyereketek is lehet majd ha a véretek miatt nem alakul ki összeférhetetlenség.

3. Van mikor egészséges a gyerek de sajnos van mikor valami rendellenességgel születik.

4. Van olyan ismerős a családba akik ugyanígy jártak mint Te és ők annyira szerették egymást hogy összeházasodtak de viszont nem lett gyerekük.

5. Am meg ma már azt is meglehet oldani örökbefogadással.

Ez ilyen valamit valamiért. Nehéz dolog.

2010. márc. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
Unokatestvérrel engedélyezi a házasságot a Magyar jogszabály 2010. januártól! Mivel nem számít már olyan közeli szálra, viszont ez esetben egy pszichológussal kell egyeztetni az esetleges közös utód veszélyességének felvilágosítására!
2010. márc. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
FAIL
2010. márc. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Hát úgy rokonom h az én dédimamám és az ő dédipapája testvérek voltak..:S Alig tudtam elhinni :( Csak én lehetek ilyen szerencsétlen..Az előző kapcsolataim sem voltak a legjobbak pár hónap után szakítottunk is, és most meg erről kiderült ez az egész..:S
2010. márc. 9. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!