Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az törvényszerű, hogy a 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az törvényszerű, hogy a 30 vagy afölötti korú férfiak szex után már nem cirógatják, ölelgetik a barátnőjüket?

Figyelt kérdés

Az tűnt fel,hogy az "idősebb" korosztály már nem rajongja körbe annyira a párját.

Ellenben a fiatalok még nyalják-falják egymást.

Ez miért van?


2010. márc. 8. 16:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de még nyalom-falom:D f/21
2010. márc. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem,csak kinőttünk a nyáladzásból!Az utójáték,egy kis levezetés most is jólesik!Akkoriban úgy volt jó,most meg így esik jól!:)
2010. márc. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
16.14 F35
2010. márc. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ez szerintem ember függő.

Valaki olyan, hogy sok év után is cirógatja a barátnőjét, valaki meg sohasem cirógatta, mert nem az a cirógatós fajta.

Némelyik férfi pedig egy bizonyos idő után belefásul a kapcsolatába, és nem dédelgeti többé a barátnőjét.

Nekem szerencsém van, mert az én barátom négy év után is ugyanolyan lelkesen cirógat, és ugyanolyan szerelmesen gügyörészik mint a legelején.

2010. márc. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

De te nem vagy 30 vagy afölötti...Én most kifejezetten erre a korosztályra vagyok kiváncsi.

De azért örülhet a barátnőd,hogy ilyen figyelmes vagy.

2010. márc. 8. 16:16
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
mi az hogy törvényszerű?:O ha te csajszi vagy és ez a te sztorid, akkor kérd meg hogy a lányok igenis igényelik a szex utáni cirógatást. Amúgy azért szokott lenni általában, mert már csak rutinként kezelnek egy-egy aktust, és hát ha "suttyó" a csávó akkor már nem igazán veszi észre a nőnek a kívánságait.
2010. márc. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
35 vagyok, és igen is jól esik szex után is odabújni a kedveshez.
2010. márc. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Óóóó,hát akkor az én barátom ilyen kivétel :-S
2010. márc. 8. 16:25
 9/16 anonim válasza:

Én 58 vagyok ,és a szex után akár órákig is simogatom ha közben el nem alszik a barátnőm.

Persze nem mindenkinél van ere igény.

2010. márc. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is így van! Én is ezt tapasztaltam. S ez nekem is nagyon fura.
2010. márc. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!