Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az a szerelem? Lehetek még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a szerelem? Lehetek még szerelmes vagy ez hogy működik? Most mit tennétek? Most szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
eddig két csajba voltam szerelmes, egyik dobott, másikat én dobtam, mikor rájöttem, hogy kihasznál. azóta már három másikkal jártam ... kalandjaim is voltak. most már nem tudom, milyen az rózsaszín ködben látni mindent, hanem mindig mérlegelek mindent minden csajnál és egyikbe sem voltam igazán szerelmes. talán most, hogy nem járok a legutolsóval kb 4 hónapja, elkezdtem megnézni az iwiw adatlapját és megdobogtatja a szívem, pedig akkor nem éreztem sokminden komolyat iránta, talán mert eléggé másképp gondolkodtunk. ez most lehet amiatt van, hogy egyedül vagyok? (igazság szerint ő volt az egyedüli olyan barátnőm, aki külsőre tökéletes, hiba nélküli volt, olyan csaj, akinek nem egyetemre, hanem szépségvernsenyekre kell járnia, de tényleg!!! rengetegen megnéztek vele és irígyeltek, csak én nem irígyeltem magamat, mert eléggé naívan gondolkodott ... talán ezért is szakítottunk, mert kicsit elhidegültem tőle emiatt) szóval hiányzik néha
2008. szept. 5. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
De jó, h másoktól várod h eldöntsék, h szerelmes vagy-e.
2008. szept. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
A szerelem egy rakat biokémiai folyamat összesége. Nem vagy szerelmes, ha az lennél nem kérdeznéd. A lány meg menjen csak inkább egyetemre. Uff.
2008. szept. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ez nem szerelem. ha szerelmes vagy azt érzed és nem egy internetes oldalon kérdezed meg az embereket hyg vajon szerelmes vagy-e.

ja egyébként meg ha szeretsz egy lányt és tényleg szerelmes vagy belé akkor nem az fog érdekelni hogy külsőre szuper és hibátlan csaj legyen hanem az hogy minnél több időt tölthess el vele.

2008. szept. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dragam te ossze vagy zavarodva! na figyelj.. az elso csalodasok utan nem akartal s nem mertel szerelmes lenni csak jartal ossze vissza akivel erted de erzelmek nem voltak... es ugy szerettel bele ebbe a lanyba h eszre sem vetted..csak most h mar nincs...ha van esely ra h kibekuljetek akkor bekuljetek ki es legyetek boldogok!
2008. szept. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lol hülyegyerek. Hány éves vagy?
2008. szept. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb csajom 3o eves korom utan volt. Marmint, akibe a leginkabb szerelmes voltam eddig. Barmikor lehet szerelmes az ember.
2008. szept. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!