Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Macis vagy vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Macis vagy vékony testalkatú pasik jönnek be?

Figyelt kérdés

Az én páromnak ilyen macis alkata van, de olyan jó hozzábújni ha együtt vagyunk. Nektek mi jön be, és miért???:)

19L


2010. márc. 7. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Macis :D

jó megölelni, meleg, puha (de nem hájas) álatlában a macis pasik mosolygósabbak, a vékony fiúnál ha megölelem kétszer átér a karom és attól hideglelés kapok :S egy macisat normálisan meg lehet ölelni :D nem kemény és csontos

2010. márc. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vékony:)
2010. márc. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem sosem jöttek be a macis pasik, amíg meg nem ismertem a mostani barátom. :-) Ez egyébként furcsa sztori, mert hogyha először élőben látom meg, biztos szóba sem állok vele. :-D Írt iwiw-en, hogy tetszem neki (egy suliba járunk, de sosem láttam régebben), felvettem msn-re, sokat beszélgettünk, de valahogy mindig elmaradt a találka, és mire taliztunk annyira megkedveltem, hogy észre sem vettem a hibáit, valahogy mindent szépnek láttam rajta vagy nem foglalkoztam vele. :-) Nem értem miért beszélek múlt időben, mert most is így vagyok vele. :-) Olyan jó szerintem is hozzájuk bújni, meg engem valahogy védelmez a macis pasi. :-D Most nehogy azt higgye valaki, hogy a kövér pasik jönnek be, mert azok visszataszítóak (szerintem), hanem egy egészséges macis srác. :-D (Virág)
2010. márc. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
egyetértek az utolsóóval:) nekem is számtalan vékony barátom volt,míg megnem ismertem a mostanit!:) hozzáteszem nem dagi:D csak olyan cukiin...:$$
2010. márc. 7. 23:50
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem pont a kettő között :) de inkább testesebb legyen nálam, mint egy csontkollekció...viszont nagyon dagi se legyen...mondjuk ilyen 150 kilós... és ne legyen nagyon kigyúrva se...szóval legyen teljesen, totálisan átlagos :D
2010. márc. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Maaciiis :$

Hozzábújni ^^

Én is, szóba se álltam volna vele egy átlagos szituban :D

de osztálytársak lettünk, az of. egymás mellé ültetett minket, h én neveljem meg... :D sokat beszélgettünk, nevettünk együtt, havernak hittem egy csütörtöki napig :$

Pontosan 3 éve :) és mai napig mellettem ül ^^ és nagyon nagyon szeretem a macikámat (L)

2010. márc. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
TERHES VAGY!
2010. márc. 8. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kettő közti állapot,ne legyen csont sovány,de legyen mit fogni rajta.
2010. márc. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én mindig azt gondoltam, hogy a macis pasik tetszenek...de aztán 3 éve beleszerettem a barátomba, aki viszont vékony. Ennek ellenére mégis őt imádom.
2010. márc. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is macis pasik jönnek be. Imádom... olyan jó hozzábújni, amikor átkarol stb...

Sokkal jobb mint ha egy csontvázzal élnék együtt!

2010. márc. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!