Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetnék valamit azért, hogy rájöjjön hogy nem én vagyok a nagy Ő?

Figyelt kérdés
Bsrátságnak indult, de a srác teljesen becsavarodott. én vagyok "élete szerelme", de ez nem kölcsönös... megmondtam Neki, hogy én hogy érzek, de ez az ő érzésein mit sem változtat. Hogy segíthetnék túllépni neki magamon?
2008. szept. 5. 19:10
 1/3 anonim válasza:
Szia!Nem vagyok egy mai tini,de megprobálok segíteni!Azt írod,hogy beszéltél vele és semmi.Akkor véleményem szerint egy kicsivel dúrvább dolog kellene.Beszéld meg vele mégegyszer és ha úgyanaz a reakció akkor ne találkozz vele és ne is beszélj vele ha meglehet oldani.Sok sikert!
2008. szept. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én rosszabbul érezném magam ha nem találkozhatnék veled. Ne dörgöld az orra alá hogyha barátod van, ne is titkolózz előtte. Én ezt várnám el, nekem ez jobban esne.
2008. szept. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is voltam hasonló cipőben.. Az egyik barátom szerelmes lett belém, én viszont akkor nem láttam "rénk" esélyt, pedig nagyon nagyon szerettem emberileg. Aztán úgy alakult a dolog, hogy nem beszéltünk 8(!) hónapig, majd kibékültünk. Röpke 1 hónap leforgása alatt összejöttünk, Ő volt az első szerelmem. :)| Nehéz dolog valakinek segíteni, ha arról van szó, hogy pont Rajtad "kell" túltennie Magát. Én annó próbáltam kicsit távolságtartóbb lenni, mondtam Neki is, hogy lehet, hogy könnyebb lenne, ha nem találkoznánk (annyit). De ezt nem fogadta el, és őszintén szólva nekem sem volt a legjobb érzés. Most meg kéne értenie a srácnak, hogy (egyenlőre(?)) nincs esélye. Akkor jár Ő is a legjobban, ha most elfelejt. Egyáltalán nem biztos, hogy ebben segíteni tudsz Neki, sőt..:S Legyél Vele kedves csak arra vigyázz, hogy ne tegyél semmi olyat, ami arra biztatná, h próbálkozzon. :) Remélem, hogy sikerül jóban maradnotok és Ő sem fog szenvedni!
2008. szept. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!