Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom elveszíteni a legjobb barátom! Mit tehetnék hogy rájöjjön ez nem "helyes"?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátom én lány vagyok ő fiú de tényleg csak barátok vagyunk mást nem is tudnék elképzelni vele bár jó pasi de vele nem tudnék úgy lenni mint a barátommal! Szóval nekem is és a barátomnak is ő a legjobb barátunk mindent megtudok vele beszélni és tényleg mindig számíthatok rá neki még nem volt kapcsolata 18 éves nem volt barátnője és még szűz is és van egy lány aki nagyon tetszett neki azt mondta bele is tudna szeretni és vele el tudná képzelni az elsőt de a csajjal már a fele baráti köre kavart 1-1 buli alkalmával és eddig úgy volt hogy a csajnak nem is jön be de most kiderült hogy mégis és mostanában elég sokat vannak együtt bár nem kettesben de én biztos vagyok benne hogy ha járnának akkor megcsalná a csaj és neki nagyon fájna a barátom hallgat rám és mondja hogy igazam van de félek hogy összejönnek és akkor összetöri a lány a szívét! Meg attól is tartok hogy utána már nem lesz majd velem és nem én leszek neki a fontos hanem a csaj lesz a fontosabb! Nem akarom elveszíteni nagyon szeretem!
2008. dec. 16. 20:18
 1/3 anonim válasza:
100%
Talán te állsz ehhez a dologhoz kissé önzően. Bár, ha tényleg a legjobb barátod, akkor érthető. És ha tényleg a legjobb barátod, akkor ha ezt elmondod neki, biztos hallgatni fog rád. Vagy beszéld meg a barátoddal és együtt próbáljátok rávenni, hogy ez nem "helyes". Mondd el neki, hogy miket tudsz/hallottál a lányról és azt is, hogy te tényleg félted ettől a kapcsolattól! Ennél többet nem hiszem, hogy tudnál tenni; te figyelmeztetted őt.
2008. dec. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hagyd.az elsö nagyon fontos,még ha fáj is.de ha átbaszná az a csaj,akkor legyél mellette.ne agódj.az elsö szerelem,járárs,és csalódást is át kell élni
2008. dec. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Biztos jót akarsz neki, de ezt úgyis ő fogja eldönteni!

Azért mod meg neki hogy nem látod jónak ha ezzel a lánnyal kezd, mert...

Az pedig hogy ha lesz valakije attól még ti barátok maradtok csak egy kicsit hátérbe szorulhatsz!

Mindenkinek van magánélete ezt beláthatod te is!

2008. dec. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!