Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én egy 12éves lány vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 12éves lány vagyok. Szerelmes vagyok 1 fiúba és nagyon helyes. A volt legjobb barátnőm is belé szerelmes. Mi csináljak elmondjam neki?

Figyelt kérdés
2008. nov. 19. 15:02
 1/3 anonim válasza:
valószinüleg aki gyorsabb azé lesz a srác amugy nem mindig ettöl függ de nagyrészt ja és ha a fiu őt választja akkor inkább keress másikat mert az már sose olyan ha valaki kidob
2008. nov. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a volt barátnődnek semmiféle képpen ne mond meg mert abbol csak az lesz hogy jobban ranyomul a scrácra.

a fiunak se mond el szavakkal hanem csak mutasd ki. a fiuk nagyreszben nem szeretik ha 1 lány "szerlmi vallomast 2 tesz foleg nem ebben a korban.

tolts vele sok idot legyetek jo baratok es flortoljetek.

2008. nov. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%

Rendezz egy iszapbirkozo meccset a volt baratnoddel. Legyen ott a fiu is. Es majd o dont, hogy kettotok kozul valaki, esetleg a neveto 3.

Elmondani egyikuknek sem kell semmit. Probald a fiu figyelmet felhivni magadra, probald megszerezni.

2008. nov. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!