Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezdeményezhet egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményezhet egy lány a fiúnak?

Figyelt kérdés

Úgy, hogy ne törjem össze a "férfiú büszkeségét", de EGYÉRTELMŰ legyen!

nemet és kort is írjatok légyszi!


2010. márc. 5. 16:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

mennyi vicces figura :D


amúgy, ha ismered akkor találkozás után valahogy próbálod megérinteni és mondod hogy mennyire jólérezted magad. vagy egy ölelés.. attól függ mennyire ismered. nézz sokszor a szemébe és mosolyogj rá. egyszer csak leesik neki :D

2010. márc. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Ja, csak a probléma: hetente jó, ha 3x találkozunk, és sose néz felém, mivel a haverjaival beszél, vagy mást csinál, és nem tok így ránézni!
2010. márc. 6. 11:27
 13/19 anonim ***** válasza:
Hát így elég nehéz, de mosolyogj rá, vagy köszönj neki:) Nálam is pont ez a helyzet van:):S
2010. márc. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Jelöld be iwiw-en myvipen facebookon. Itt már nem tom melyik mutatja,hogy kinézte meg az adatlapod :d nézegesd csak sokat az ővét:D

Ved fel msn-re.

Innentől érteni fogja szitut és majd Ír neked msn-en.

Ezek után már szemezhetsz is vele.

Sztem ennyi jel után vágni fogja.

2010. márc. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

myvip mutatja :D


Kérdezőnek:szerintem mond meg neki konkrétan! nincs mit vesztened

2010. márc. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Térdelj le elé és sz*pd le! ...talán érteni fogja!

(vagy túl konzervatív vagyok?)

Amúgy biztos,hogy nem vagy terhes?

2010. márc. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Tudasd vele hogy ttszik neked!!!

Ha találkoztok vagy ha beszélgettek, személyesen vagy msnen!Esetleg irj neki az egy oldal myvip iwiw stb! Sok sikert remélem összejön!

2010. márc. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz mélyen a szemébe és mond meg neki hogy kedveled.És ha zavarba jön akkor nyert ügyed van.Ha több tanács kell dobj egy privát e-mailt
2010. márc. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

5 milliárd 99 miliió % h nem vok terhes, nyugi!


nos a helyzet: nem beszéltünk még egymással, nincs myvipe, iwiw-ét pedig évente látogatja (!!!!)


msn címét szintén nem tudom.

Próbálok szemezni vele, de tényleg nehéz, ha nem néz rám!

köszi .

2010. márc. 13. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!