Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok már szerelmes beléd, de többet érzek mint barátság, ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Több mint 2,5 éve vagyunk együtt.Mit jelenthet ez a páromtól.Már nem szeret vagy csak megszokás?A fiúk mikor szokták ezt mondani?Ha szakítani akarnak?Nem értem mit értett a "több mint barátság"-on.Kell aggódnom?

22 l


2010. márc. 3. 23:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát, 2 és fél év után már nem furcsa, ha az ember nem szerelmes. Azt mondják, a szerelem 2 évig tart maximum. Szerintem itt is csak arról van szó, hogy már az a lendület elmúlt, és ez valahol törvényszerű. Ez még nem jelenti egyből azt, hogy szakítani akar. Még így is lehetsz fontos neki, és szerethet mindennél jobban. Vizsgáld meg magad: te még mindig ugyanolyan szerelmes vagy, mint az elején?

És az is lehet érdekes, hogy hogyan, mikor mondta. Milyen körülmények között. Erről beszélnél még egy kicsit?


Különben azt hiszem én is, hogy ezt inkább vele kellene megbeszélned. Nincs rosszabb a bizonytalanságnál. Amikor azt várod, hogy mondja -e, vagy sem, hogy vége van...

A legjobb megbeszélni ezeket a dolgokat. Talán nem olyan direktben, hogy "ezt most azért mondtad, mert szakítani akarsz?" - mert akkor lehet, hogy katalizátorként elindítasz egy olyan folyamatot, amit nem szeretnél. (Én jártam már így.) Csak úgy finoman közelítsd meg a témát: kérdezd a vágyairól, jövőbeli terveiről, ilyesmikről. :)


23/L

2010. márc. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a dumával szakított velem a csajom.


25/F

2010. márc. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, hogy ő hány éves, hogy ezt ő milyen helyzetben mondta.

Én is éreztem már mostanában, hogy nem vagyok már szerelmes a barátomba, máskor meg azt érzem, hogy dehogynem...Nehéz volt beismernem, hogy az, hogy felkavart egy másik fiú, azt jelenti, hogy már nem vagyok olyan szerelmes a barátomba. De én elég idős vagyok már ahhoz, hogy ezért ne akarjak szakítani, és ráadásul a barátomat őrült szerelem nélkül is jobban szeretem mindenkinél ezen a világon, nem akarom megcsalni, kerülöm messzire azt a srácot, aki felkavart, mert az csak illúzió. Csak a barátomat akarom, szeretnék a felesége lenni, hamarosan babát tervezünk, minden célunk közös.

Nálunk inkább az összeköltözés körüli zűrzavar az oka annak, hogy a szerelem megfakult. De ez 30 év körüli embereknél más. Fiatalabb korban valóban jelentheti a kapcsolat végét is. Ezt még lehet hogy ő se tudja.

2010. márc. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

azt hogy mar nem szerelmes, de keptelen szakitani mert megszokott, mert ertekel mint embert, mert ragaszkodik hozzad, mert szeret.

szerintem meg van eselye a kapcsolatnak, probaljatok feldobni! innen meg vissza lehet fordulni. ha mar annyira elege lett volna beloled, akkor szakitott volna.

senki nem szerelmes allandoan, evtizedeken at. de ha mindig megujul a kapcsolat, akkor ujra es ujra egymasba tudtok szeretni. egyszer fent, egyszer lent. csak nem mindegy, mennyire van lent a lent.

2010. márc. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
engem ilyen dumával dobtak és lassan 30 leszek. tiéteknek is úgy néz ki vége, megismer mást, nála lesz tűz és...lép :(
2010. márc. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván több mint barátság mert dugtok, no meg mint embert szeret! Ennek vége, lépj tovább!
2010. márc. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha ezt kimondta, valóban lehet hogy ez volt az első lépése a szakítás felé, csak még nem meri bevallani magának se.

Nem automaták vagyunk, ezerféleképpen dönthetünk.

Én vagyok az, aki írtam, hogy felkavart egy másik fiú. Tegnap este idézőjelben kidobtam az illetőt. Végeztem vele, már napi szinten leveleztünk (napi 10-15 levél), állandóan találkozni akart velem, úgy volt, hogy 2 este skype-olni fogunk, mert nem lesz itthon a párom. Amúgy a sráccal egyszer találkoztam életemben, kevés ilyen helyes és ráadásul komoly fiú van a világon. Egy másik életemben őt választanám. De az én párom semmivel sem marad el mögötte, csak ez a hülye megszokás...Belepusztulnék, ha elveszíteném a barátomat, nem akarok a háta mögött semmibe belebonyolódni, és pontosan tudom, hogy akármilyen helyes a pali, 2 év után vele is idejutnék, ráadásul természetben simán veri a párom, mert az én barátom a világ legédesebb, legkiegyensúlyozottabb, leghatározottabb férfija a világon.

De tény, hogy én még sose mondtam neki, hogy már nem vagyok szerelmes belé. csak tűnődtem ezen. De rettegtem volna kimondani, nehogy ez neki ürügy legyen. Szeretem, annyira szeretem, hogy lemondtam a titkos skype-olást, és megkértem a srácot, hogy ne levelezzünk.

Csak azért írom, hogy nem egyértelmű a szakítás akkor se, ha a szerelem már elmúlt. Mert az elmúlik sajnos.

Persze amilyen az élet, majd én fogok jól pofára esni:(

Ha kimondta feléd, az sajnos valószínűleg azt jelenti, hogy kifele hátrál. De ne siettesd őt, hagy döntse el ő maga, vagy az élet. Az sem kizárt, hogy te fogsz előbb beleszeretni másba, egyébként nálunk is valami ilyesmi volt, mert a párom 3 hónapon keresztül észre se vett, én rájöttem, hogy kihűlt irántam, nagyon nagy törés volt, és akkor jött ez a jóképű srác, és hogy fel tudott kavarni, az azért volt, mert magamban akaratomon kívül lezártam azt a nagy szerelmet, ami a barátomban előbb véget ért. Amikor meg persze véletlenül rájött, hogy a srác képbe került, akkor egyből a régi hősszerelmes lett, újra észrevette és mondta is, hogy milyen szép vagyok...Csak akkor már kicsit késő volt. Ez van:(

2010. márc. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!