Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MIt tegyek h újra szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIt tegyek h újra szerelmes legyen belém? És akarjon tőllem többet mint barátság?

Figyelt kérdés

mindenesetre a lényeg az lenne hogy általánosban nagyon jóban lettem egy fiúval még 5.ben bevalota hogy szerelmes belém meg hogy nagyon tetszem neki . dehát ez olyan fiatalos dolog volt meg korai persze hogy nem foglalkoztam annyira vele pedig tetszett a srác..

teljesen 8.ig mindennap beszélgettünk msn en együtt mentünk sportolni eljött hozzánk egy csomó ünnep miatt

most a nyárt szinte együtt töltöttük el

de hogy most megkezdtük a középiskolát minden megváltozott alig beszélünk...

ha beszélünk mindig piszkáljuk egymást mintha haragudnánk egymásra

azt hiszem hogy eléggé kezdünk eltávolodni és eddig azt éreztem hogy akar valamit tőlem többet mint barátságot

de most nem érzem ezt

és most nagyon hiányzik és most én is szeretném hogy több legyen mint barátság de nem tudom most ő hogy van ezzel

vm tanács?

15/L


2010. dec. 4. 18:09
 1/2 Funktasztikus ***** válasza:
NEM LEHET SEMMIT TENNi.....egy ember magátol dönti el hogy kibe leszz szerelmes nem befolyásolható!
2010. dec. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Funktasztikus: az ember épp, hogy nem magától dönti el... Sajnos nem lehet irányítani. +1 hülyeség a részedről.
2010. dec. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!