Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vagyok ilyen? Tul kenyes vagyok?

Figyelt kérdés
Ha a baratom nem kenyeztet akkor mar ugy gondolom hogy nem szeret pedig tudom hogy szeret!van estenkent amikor beszelgetunk nincs olyan jo kedve akkor mar azt hiszem, hogy ertem nincs jo kedve...elmondja nekem, hogy mi a baj, de megis azt erzem hogy nem szeret. Mar nagyon sokszor volt emiatt problemank. O mindent megtesz hogy lassam de megse eleg nekem. Mit tegyek? 14 L
2010. márc. 3. 21:56
1 2
 11/12 anonim válasza:
Ne akaszkodj rá nagyon mert egy férfi szerintem szeriti meghódítani a nőt, és kell a préda élmény vágod? Figyelj szerinted egy egysíkú unalmas kapcsolatból hogy lép ki a férfi keres egy másik prédát, ha megunt téged azt magadnak köszönheted. a nő dolga a figyelem felkeltése meg egy kicsit a pasi agyának húzása, próbáld ki legyél titokzatos izgalamas és erotikus, de ne az pláza k**** féle.szervezzetek programokat meg legyetek egy kicsit őrűltek lazaság elengedettség. hidd el ez a titok rajatok múlik. ha sikerült valami írj. Békét tesó
2010. márc. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

tegnap 12:33


A barátoddal is úgy beszélsz, hogy "rohadjon meg"?

Nem én kritizáltam a helyesírásodat, hanem az előttem szólók, de való igaz, hogy törekedni kell a szép írásra és a jó megfogalmazásra, mert az is valahol te vagy.

Ha ebben felületes vagy, és nem tartod fontosnak akkor valószínűleg öntörvényű és lázadó típus vagy akit inkább az érzelmei vezérelnek mint a józan ész, és így bizonyos döntéshelyzetekben károdra lehet ez a szemlélet.


Legyél igényes önmagadhoz, és több alázattal közelíts a problémákhoz! Lehet hogy a barátod is észre fogja venni, és nem a nyafogó csajt fogja benned látni, hanem a felnőtt srős és stabil nőt!

2010. márc. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!