Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magyar lányok nagy része...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar lányok nagy része miért ilyen beképzelt kényes és magának való?

Figyelt kérdés

Persze vannak kivételek és ismerek is néhányat de őket egy kezemen megtudnám számolni.

Sok esetben előfordult már hogy ismeretlen lányra enyhén mosolyogtam a buszon halkan de hallhatóan ráköszöntem hogy szia és inkább fintorgott rám.

Most ezzel mi rosszat csináltam?


2011. febr. 10. 18:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
passz... úgy látszik egy másik csoportba tartozom, mert én örülnék neki ha vki rámköszönne...
2011. febr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Fasz tudja. Nekem is ez a kérdésem. :)
2011. febr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ezzel csak akkor csinálsz rosszat, ha nem jössz be a lánynak külsőre. Akkor nincs esélyed nála amúgy se.
2011. febr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet hogy csak te vagy budos es/vagy ronda?
2011. febr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Azt hiszik, hogy örökké tart a fiatalságuk és megszokták, hogy egy csomó férfi fut utánuk. Nagyot koppannak pár év múlva.

Egyébként a külseje senkit nem jogosít fel arra, hogy így bánjon a másikkal. Ha pofát vág, kezeld te is levegőként!

2011. febr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
az utolsónál a pont!
2011. febr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha egy tök idegen rám köszön, azt én sem tudom mire vélni... És még bazsalyog is hozzá, azt hinném, szivat vagy kinevet.
2011. febr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

Sokan nagyra vannak magukkal, de ezeket gyakran ránézésre is ki lehet szűrni. Ez esetben eleve úgy kell hozzáállni hogy ne érezze magát fölényben. Sok ilyen csajnak bejön ha lekezelően beszélnek velük, mert érzik h 1 hozzájuk "méltó" sráccal találkoztak. Nekem is volt nemrég h csaj pont akkor ért oda buliban a ruhatárhoz mikor én, majd felkiáltott h milyen bunkó vagyok h elé álltam. Hát mondom, tudod az a helyzet h nem csak bunkó, de paraszt is tudok lenni, szal ne játszd meg magad. 1pillanatra elhallgatott, majd hirtelen elmosolyodott és megjegyezte: tudod...én szeretem ám az ilyen pasikat. :P Hát ennyit róluk. Amúgy ha nem az ilyen beképzelt, hibbant libákra pályázol hanem a normálisabb csajokra (akad belőlük is sok),ők örülni fognak a közeledésnek. Csak azok a csajok gyakran visszahúzódóbbak, így ne várj azonnal biztató jelet. Ahhoz gyakran több kell nekik.


"életművész"

2011. febr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

Ez azért van mert a magyar panel apu és panel anyu magasról sz@rnak a gyerekeikre. Ennél kevésbé csak a szarkák és az újgazdag barmok foglalkoznak az utódneveléssel.

Nem kényeztetni kellett volna ezeket hanem jól megcsapkodni amikor nem tudja hogy mi az a tisztesség, a kezét pedig le kellett volna törni ha a "cosmopolitant" vagy egyéb szennylapot találsz nála. Azokat khurvák írják kiskhurváknak.


A probléma lényege a RENDES NEVELÉS TELJES HIÁNYA!!!

2011. febr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
Ha nekem tetszik egy srác, és néz vagy mosolyog, akkor kedves vagyok vele. Ha nem jön be, akkor közömbös. Mégis mit kéne tennie? Oké, visszaköszön, de nem kötelessége leállni egy idegennel. Ettől még se nem k.rva, se nem bunkó. A Cosmopolitan meg nem hiába egy világhírű újság.
2011. febr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!