Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magyar lányok nagy része...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar lányok nagy része miért ilyen beképzelt kényes és magának való?

Figyelt kérdés

Persze vannak kivételek és ismerek is néhányat de őket egy kezemen megtudnám számolni.

Sok esetben előfordult már hogy ismeretlen lányra enyhén mosolyogtam a buszon halkan de hallhatóan ráköszöntem hogy szia és inkább fintorgott rám.

Most ezzel mi rosszat csináltam?


2011. febr. 10. 18:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor vissza szoktam mosolyogni.:)

Engem akkor tarthattak beképzeltnek, amikor köszönés félét hallottam, de olyan halkan, hogy nem tudtam eldönteni hogy ez most köszönés volt vagy mi volt, meg egyáltalán nekem szánták-e, és bár közvetlen közelben én voltam, de tényleg valami nagyon nagy halk susmus köszönés volt, meg az utcán a zaj, pedig nagyon édes srác volt, és erre is inkább utólag jöttem rá hogy az az volt.

Egyébként, akkor engem is bunkónak tarthatnak, amikor megyek az utcán és pár suttyó odaköszön: szia cica, jó a segged, és a többi. Az ilyen ingerekre pl. jobb ha nem válaszolok, mert legszívesebben tarkón vágnám őket, és utána abból én nem jönnék ki jól.

De ha valaki aranyosan, érthetően, és egyértelműen nekem küldi a mosolyát, vagy egy integetést, az nagyon jól esik, és értékelem.:)

2011. febr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, mindenkire visszamosolyogsz attól függetlenül, h h néz ki? ;)
2011. febr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Úgy értem, ha szimpatikusnak találom, és persze nincs senkim. :)
2011. febr. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tudod hogy nem ezzel van a gond, utolsó.
2015. dec. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!