Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vagyok ilyen? Tul kenyes vagyok?

Figyelt kérdés
Ha a baratom nem kenyeztet akkor mar ugy gondolom hogy nem szeret pedig tudom hogy szeret!van estenkent amikor beszelgetunk nincs olyan jo kedve akkor mar azt hiszem, hogy ertem nincs jo kedve...elmondja nekem, hogy mi a baj, de megis azt erzem hogy nem szeret. Mar nagyon sokszor volt emiatt problemank. O mindent megtesz hogy lassam de megse eleg nekem. Mit tegyek? 14 L
2010. márc. 3. 21:56
1 2
 1/12 anonim válasza:
68%
gondolom hogy nem szeret pedig tudom hogy szeret!
2010. márc. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

"Ha nem kényeztet, úgy gondolom hogy nem szeret, pedig tudom hogy szeret!"

Ajj de imádom én az ilyet

2010. márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

együtt érzek veled sajnos

én is kb ez vagyok:S félek hogy nem szeret pedig tudatt alatt szerintem nagyon jól tudom hogy nem így van. bebeszélem magamnak és stukkolom vele az agyam ahogy teis

nézd az érveket

ha nem ad rá okot ne magyarázd be magadnak, neki is lehetnek rossz napjai

19L

2010. márc. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de mit tegyek???
2010. márc. 3. 22:03
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

mit tegyél?

fel kéne nőni lassan,ez kb 11éves mentalitás

2010. márc. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
18 eves es most erettsegizik azert is van neha, hogy faradt meg nincs mindig jo kedve. Stresszes kicsit...
2010. márc. 3. 22:15
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Mi az hogy érted nincs jó kedve? Ennek nincs értelme.. Esetleg MIATTAD vagy valami.. azért ennyi idősen már illik tudni beszélni
2010. márc. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

detto ugyanez vagyok. nem vagy kényes, csak nem v tisztában az érzéseiddel, és néha becsap... illúzió.


17l

2010. márc. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szeret téged, de már kiölted a rózsaszín ködös szerelmet a túlzó ragaszkodásoddal és így méginkább teher neki hogy ennyire rámászol.

A nők folyton azt hiszik hogy nem is szeretik őket, és ez gyakran így is van, de sokszor nem!!!

Ha nem szeretik őket akkor pont ezért a folytonos bizonygatási kényszer miatt, mert a pasi úgy érzi h megfullad, a csaj meg hogy hanyagolják.


Gondolom még szüzek vagytok, mármint te biztos. És ha ez így van, akkor még ez is teher rajta, ugyanis egy 18 évesnek már komoly igényei vannak.

2010. márc. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
kosz az ertelmes valaszokat, de aki a helyesirasomat, vagy a fogalmazas modomat nezi es azt kritizalja rohadjon meg es ha nem tetszik neki amit irok ne olvassa, ne foglalkozzon vele! Segitseget kertem, ha meg a fogalmazasommal akadnak gondok nem ide fordulok! Ha valaki meg ilyesmibe akar segiteni es ilyesmibe profi akkor menjen magyartanarnak!
2010. márc. 4. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!