Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a következő lányról?

Figyelt kérdés
Tudja, hogy mindennél jobban szeretem, hogy nekem a világon ő jelent a legtöbbet, és egyszerűen megőrülök érte. És mikor látja, hogy nézem, direkt lesmárol egy srácot. Miért jó ez neki?
2010. márc. 3. 21:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem bír téged ?
2010. márc. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Merthogy szeretem, és milyen f*sz vagyok ezért. Kb. ennyi az egész.
2010. márc. 3. 22:16
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

1. féltékennyé akar tenni mert valójában te kellesz neki, de te egy tejbetök vagy, én nincs meg benned a tökösség lépni a csaj felé.


2. utál mert átverted, vagy bántottad, és törleszteni akart.


3. szakítottál vele és ettől úgy érzi, hogy bizonyítania kell előtted hogy ő nő, és hogy te is lássad hogy értékes és kell a pasiknak.



Nem kell se qurvázni, se ribizni!!!


Te meg nehogy megüssd! Azt sohasem teheted meg!!!!!

2010. márc. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

1. Hát ezt kétlem. Nem hinném, hogy akkor mindig elküldene. Vagy akkor bármikor elküldött volna.

2. Kihúzva.

3. Kihúzva.

2010. márc. 4. 00:47
 15/15 anonim ***** válasza:
Vannak, akik a szép szóból nem értenek. Például azt, hogy nem kellesz neki.
2010. márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!