Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám vele megértetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám vele megértetni hogy én más vagyok mint a többi?!

Figyelt kérdés

van egy fiu nagyon szeretem közel áll hozzám.. És többet szeretnék tőle. De ő most nem akar senkit mert sok lány átverte már.. És így már általánosít.. De én tényleg szeretem hogy tudnám vele megértetni,elhitetni,megmondani hogy én tényleg más vagyok és hogy én tényleg nagyon szeretem és hogy én komolyan gondolom..

Előre is nagyon nagyon köszönöm =)


2010. márc. 3. 20:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is ilyen fiú vagyok aki mindig megszivja :S de ezt haggyuk:D

Probálom saját szemszögböl is nézni.szal érted na :D:D

Elsősorban szerintem jól esne neki ha felviditanád vagy valami...szal sympathy :) azután meg ajánlom hogy te kezdeményezz mert a fiuk ilyenkor letörtek és nem lépnek, ha még tetszik is neki vki.. :S kezdeményezésnek nagyon jó lenne egy mozi például =) lehet hülyeségnek de szerintem ez egy jó ötlet :P

2010. márc. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
14/l vagyok ő 16/f. csókoljam esetleg meg kezdeményezés képpen?
2010. márc. 6. 17:59
 13/13 anonim ***** válasza:

Felőlem... csak NE VERD ÁT!


De ez szerintem azt jelenti, hogy ha miután megcsókoltad, és neked mégis megtetszik egy másik srác, te nem mondhatod ezt meg neki, és nem szakíthatsz vele, hanem át kell verned, és vele lenni, amíg ő nem szakít veled.

:)

2010. márc. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!