Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar ennyit szexelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar ennyit szexelni a barátom?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt, nem vagyunk már olyan fiatalok. 27 évesek vagyunk mindketten. Külön élünk, tervezzük ősztől az összeköltözést. Heti kb 4x találkozunk, hétvégén teljes napokat vagyunk együtt, hétköznap 2-3 órát. Ő meg mindig szexelne. Azt mondja, neki napi 1 lenne az optimális, de nekem bőven elég heti kétszer. Ő kompromisszumot akart kötni heti 4-gyel, de mondtam, hogy az sok, nincs erre szükségem, nem akarom, hogy csak erről szóljon a kapcsolat. Ő azt mondja, ne csodálkozzak, hogy ennyire kíván, mert nagyon tetszem neki, meg akkor ne bújjak be mellé mindig melltartó nélkül, egy szál bugyiban ha nem akarok szexelni. De nekem így kényelmes, ha délután szundizunk. Egyébként mindig elmegyek, előbb is mint ő, de macera mindig megmosakodni utána, meg többször sikerült felfáznom a szex miatt. Minden férfi ennyire kanos?

2015. jún. 30. 11:23
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
85%

Azt hittem először, ahogy napi 3-4-et akar.

Szerintem szakítsatok békével, ez akkora különbség, amiben nincs kompromisszumos lehetőség, és attól tartok, hogy 10 év múlva neked a havi egy is elég lesz.


Nem minden férfi ilyen, szóval megtalálhatod a neked valót.

(59 F - heti 5-6 alkalom)

2015. jún. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
Jaj utolso😀😀😀😀😀
2015. jún. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
44%

Hát kérdező, ha te 27 évesen nem érzed már magad olyan fiatalnak, akkor itt már nagyon nagy gondok vannak! 27 évesen igen is fiatal vagy! 2 évvel vagy idősebb tőlem és én még csak most fogok bele a felnőtt világba, mert most lett vége a fősulis tanulmányaimnak! Fiatal vagy, fogd fel végre!


A heti egy nagyon is normális! 4 év után nem kívánod ennyire a szexet, hogy napi 1-be ne lennél benne? Jó oké, ha fáradt vagy, meg pirosbetűzöl, de ha már egy párt alkottok, azért legyen teljesen a szexuális életetek. Az, hogy napi egyszer ágyba bújsz a szerelmeddel és együtt szerelmeskedtek napi 2 órát, az a 24-ből miért sok neked???


Itt nem az a kérdés, hogy a pasid sokat akar, hanem az, hogy TE MIÉRT AKARSZ ILYEN KEVESET!


Ráadásul most még csak külön éltek, de mi lesz, ha együtt fogtok lakni?

Mondd csak, neked a szex valami kényszer, hogy nem vagy benne ennyire partner?

Megnyugtatlak, a pasidnak teljesen normálisak az igényei!

De lehet, hogy te egy olyan lány vagy, akinek elég havonta 2-3 együttlét, és ezzel le van tudva. De akkor jobb lenne, ha másik pasit keresnél, mert itt még gondok lesznek, ha nem elégíted ki a pasidat. Gondolok itt a megcsalásra!


De te tudod, de jobb lenne óvni a kapcsolatotokat!

2015. jún. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
53%

A barátod felajánlotta a tökéletes kompromisszumot.

Ő ugyanannyiról mondana le, mint amennyivel tőled többet szeretne kapni.

Ha erre nem vagy hajlandó, akkor nektek sajnos lőttek :(

2015. jún. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
51%

jol mondjak a tobbiek. naponta 1szex ne legyen mikor te is elelvezel es jo neked?

meg mi ez a duma hogy nem akarod csak a szexrol szoljon a kapcsolat?? tenyleg ha napi 3-4 lenne es 1oraig tart mind, akkor mondhatod hogy arrol szol, dehat heti 4et nem birsz ki mikor neked is jo? majd utana nezitek a csillagokat..

baratod tok turelmes ember lehet, sztem becsuld meg mert a kovetkezo nem fog ajanlani ennyi kompromiszumot.

amugy erezted mar valamikor hogy nagyon akarsz szexelni, jo lenne ha a baratod beled rakja es teljesen nedves vagy? gondolj bele milyen lehet neki ez az erzes orakig, mikor mellete fekszel bugyiban. nem kellemes.

2015. jún. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

13-as vagyok:


elírtam: NAPI EGY TELJESEN NORMÁLIS!

2015. jún. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
De miért kell ösztönlénynek lenni? Azért vagyunk emberek, nem pedig állatok, hogy parancsolni tudjunk az ösztöneinknek.
2015. jún. 30. 13:40
 18/37 anonim ***** válasza:
51%

Gratulálok, nagyon jó úton haladsz majd afelé, hogy a pasid majd megcsaljon téged, mert te nem vagy hajlandó ágyba bújni vele.


Halottad már azt a mondást, hogy "A külső megfog, a belső megtart, a jó szex pedig hozzáláncol!"


Ne viselkedj úgy, mint egy kiélt vén nő, akinek már teljesen mindegy, hogy a kapcsolatban van-e szex, vagy nincs.


Jobb lesz szerintem, ha szakítasz a pároddal, mert ezek szerint te a jó szerelmeskedést nem tartod jónak, és csak ösztönlénynek titulálod azt, aki vágyik rá!

Semmi gond, vannak ilyen személyek, csak akkor hasonló párt is találj magadnak, aki ugyanígy, mint te is, nem igényli a szexualitást!

Vagy vonulj be apácának, és akkor ott egyáltalán nem kell a szexualitással foglalkoznod!

Egyébként meg, ha kompromisszumra se vagy képes, akkor egy nagyon önző személy vagy!

2015. jún. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
33%

A barátod egy nagyon türelmes és kedves ember lehet aki még ilyen paraméterek mellett is képes ilyen igazságos kompromisszumot kötni (ami egyébként egy jó kapcsolat alapja)

Nálunk van hogy becsúszik napi 2-3 és mégsem a szexről szól a kapcsolatunk.

Bár ez már ott el van rontva hogy te maceraként éled meg az egészet. Ha épp valamiért nem tudjuk a szokásos módon csinálni akkor csináljuk máshogy egyszerűen azért mert szeretem a páromat annyira hogy örömet akarjak neki okozni. Mondjuk nálunk szerencsére nincs olyan hogy valamelyikünk nem kívánja,mert általában két érintés után már mindkettőnknek megvan hozzá a kedve.

Szerintem vagy hagyd ott békésen mert ez így nem jó hogy ennyire nem akarsz áldozatot hozni érte ezen a téren, vagy próbáld megtalálni az okát annak, hogy miért ilyen alacsony a libidód.

2015. jún. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
54%

# 17


Kezdem azt hinni, hogy trollkodsz.


"Azért vagyunk emberek, nem pedig állatok, hogy parancsolni tudjunk az ösztöneinknek."


Én is nő vagyok, a "parancsolni tudunk az ösztöneinknek" nálam azt jelenti, hogy ha éppen vendégségben, moziban, vonaton utazva stb. kívánom meg a páromat, akkor nem kezdem el ott és akkor vetkőztetni. :-))


Attól meg nem érzem magamat "állatnak", vagy ösztönlénynek, hogy ha kettesben vagyunk, akkor akár ő kíván meg engem, akár én őt, abból 99 % valószínűséggel szeretkezés lesz, vagy ha annak érzem magam, akkor a szó abszolút pozitív értelmében, mert ez szerintem ha van csodálatos ösztön, akkor a szexualitás, az hogy valakit kívánsz testeddel-lelkeddel, át tudod magad adni ennek az érzésnek, és egymást juttatjátok el a gyönyörig, az az.

2015. jún. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!