Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, h ne járjon fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, h ne járjon fel olyan sűrűn?

Figyelt kérdés
Tudom, h kell a pasiknak egy kis szabadság ugyanugy mint nekünk, nőknek... de ha nem vagyok vele miért akar állandoan felmenni? a legjobb barátja meg nagyon szeret inni (nem alkoholista, csak gyerekesen gondolkozik, neki a felmenés abbol áll, h juj bebaszunk -.- száni...) és mindig hívja a barátomat, és ha nem vagyunk akkor együtt(vagyis nem találkoztunk) vagy előtte találkoztunk, pl délután, akkor megy is.. és mindegy, h milyen időközönként.. volt olyan, h minden másnap mentek. Engem viszont nem hanyagol el, mert érzem, h szeret. Csak az is probléma, h nem mondja... nagyon ritkán mondja a szemembe, h szeret.. néha sms-ben írja... de nem értem, h Ő miért ilyen... mikor találkozunk tényleg látom rajta, h szeret.. de örülnék, ha mondaná is néha... jó ne minden áldott alkalommal, csak néha-néha... pl szeretkezés után... mikor "pihenőt tartunk" :) vagy hasonlo alkalmakkor.. tudom, h nem minden pasi ilyen, de sok ilyen pasi van, aki nehezen mutatja, vagy mondja ki, mit érez....
2008. szept. 2. 14:27
 1/8 A kérdező kommentje:
amugy 17 vagyok, ő 19 7hónapja vagyunk együtt. Én vagyok az első komoly kapcsolata... nem értem, miért nem növi ki ezt az állando felmenést... most gondolom sokan hülye hisztis picsának fogtok gondolni... de nem vagyok az... csak szeretném, ha kicsit.. hm.. ugymond.. figyelmesebb lenne, vagy jobban kimutatná, ha velem van ölelgetne... jó azért ne öljön meg a szeretetével sem.. namindegy.. remélem értitek mi a problémám... :S
2008. szept. 2. 14:31
 2/8 anonim ***** válasza:
Megértelek, de ezen csak úgy tudsz változtatni, ha ezeket, amiket ide leírtál, szépen elmondod neki. Azt írod, h nem hanyagol el. Akkor max a barátjával kapcsolatban annyit tehetsz, hogy elmondod a barátodnak, hogy félted, mert állandóan együtt isznak!Alapból pedig sok ffi nehezen mondja ki, hogy szeret, kicsikarni nem tudod belőle, de ha érzed, akkor talán sokszor a tettek többet érnek!
2008. szept. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát igazából ha szeret és érezteti még ha nem is mondja olyan gyakran akkor nagy gond nincs ezért nem kell aggódni! Persze egy lánynak elég fontos h mondják h szeretik de lehet ő olyan srác aki nem a szavak embere hanem inkább kifejezi! ha végképp zavar mond neki és várd a választ olyan kérdően! Amúgy biztos szeret csak vannak olyanok akik nem sokszor mondják...és ha zavar h felmegy állandóan akkor találj ki vmi közös programot amit együtt csináltok és nem kell inni mennie...de azért adj neki teret!
2008. szept. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja még előző vok...az se jó amúgy ha sokszor mondod neki..sajnos saját tanulság..mert mi meg hasonlóért szakítottunk mert volt barátnőm nem volt olyan szavakban kifejező én meg igen és ez frusztrálhatja őt...de minden ember más és más és ezért jó!
2008. szept. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen, h írtatok! Igen, ha megkérdezem tőle, h miért nem mondja, h szeret ( pl ágyban fekve vagy vmi... ) akkor ő azt mondja, h a legszebb szavak a tettek.. nem így van? mondom de... de nekem akkor is jol esne... és nemtudom már neki jobban, szebben, kedvesebben mondani... :( amugy persze, adok Én neki teret... de nemtudom... olyan rossz így... meg lehet azért is van, mert 17hónapig voltunk együtt a volt barátommal, előtte 9hónapja, és hazudott nekem 7 hónapig... a kapcsolatunk végén tudtam meg, h megcsalt 7hónapja.. na mindegy ez nem ide tartozik.. csak lehet, h nehezen bízom a pasikban.. de benne bízom és nagyon szeretem, és nem szeretném, ha ez lenne vele is.. :( és annyira jol esne, ha mondaná... barátnőmnek is van barátja, és van mikor így 4esben együtt megyünk fel.. és annyira aranyosak együtt, ott ölelgeti, puszilja, nézik egymást sokáig... meg mondja neki, h szereti.. jó az én barátom és fogja a kezem, meg ad puszikat, meg csókot.. de másabb... de elfogadom őt ilyennek... szeretem.. és már Én érzem magam rosszul, ha mondom neki, h szeretem de ő magátol nem mondja, persze ilyenkor ő is mondja, h énis téged.. de ennyi.. :( hm.. Én itt ilyen bajokon vagyok fennakadva.. valakinek meg sokkal nagyobb baja van... :S :(
2008. szept. 2. 15:07
 6/8 A kérdező kommentje:

hm.. Én sem mondom neki sokszor... csak néha-néha, nem mindennap meg nem minden percben meg nem minden másnap meg na .. szval nem sűrűn.. csak mondom..

köszönöm, h válaszoltál!

2008. szept. 2. 15:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Problémát csinálsz a semmiből.

Most olvasd el, hogy mit írtál és gondolkozz el, h hol itt a gond?

2008. szept. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyébként hova megy fel? Ezt nem értem..

Amúgy szerinted jobb lenne, ha mondogatná, hogy szeret mégis nem úgy bánna veled? Pl. megcsalna vagy valami ilyesmi. Igaza van, hogy a tettek számítanak. És az előttem szólóknak is igazuk van.

2008. szept. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!