Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetnék túl ezen minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék túl ezen minél hamarabb?

Figyelt kérdés

Biztos nagyon sok ilyen és ehhez hasonló kérdés van az oldalon, de az én problémám a következő: együtt vagyok egy fiúval(pár hónapja), szerelmes vagyok belé. azt hittem már mostanában, hogy ő is belém, úgy viselkedett, de már nem. azt hittem komoly, azt hittem vele boldog lehetek, de nem. szakítani fogok vele, de nem ez a gondom. hanem, hogy hogy legyek túl rajta?

elmondom majd neki, hogy érzem, hogy nem szeret(szerintem csak arra kellettem volna neki. csak pettingeltünk, de nem rég felmerült a szex téma, de szerencsére még nem történt meg.), majd próbál megnyugtatni, de nem is beszélünk egymással, és amikor beszéltünk, olyan semmilyen volt...


2010. febr. 28. 23:19
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

istenem, ha engem valaki "túlságosan" szeretne...:(

rettentően szeretéhes vagyok, arra vágyom, hogy valaki szeressen őszintén, tiszta szívéből. nehezen bízok, és nehezen nyílok meg. sajnos megtettem ezeket, nem kellett volna... hosszú idő után először megteszem, és csalódás a vége...

2010. febr. 28. 23:33
 12/18 A kérdező kommentje:
na jó, emberek. köszönöm az eddigi válaszokat. attól, hogy itt leírom a hülye kis problémámat, nem fog megoldódni. majd sírok, ha meg nem, akkor azzal nyugtatom magam, hogy nem érdemelt meg. mert nem érdemelt meg:'(
2010. febr. 28. 23:36
 13/18 anonim ***** válasza:
Ne mondd ezt. ;) Általában azok a lányok, akiket szerettem, ők is ugyanezt mondták, és hopp. Na mi van? Megfojtom őket... Csak első 2 hónapban bírnád, aztán menekülnél.. De hogy a kérdésedre visszatérjek.. Nem tudod valahogy megbeszélni Vele?
2010. febr. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

de miért, te hogy szeretsz "túlságosan"?

nem, és már nem is akarom. aki így viselkedik velem, és valami csoda folytán a maga kis szánalmas módján szeret, az meg nekem nem kell. inkább vagyok egyedül. majd szeret a családom, meg a barátaim.

2010. febr. 28. 23:38
 15/18 anonim ***** válasza:
Bókok, de szinte mindig, meglepetések, virág, de ritkábban, meg én amolyan írófazon vagyok, szóval történetek, néha versek, meg ötletes kis dolgok. :) Nem nyáltól csöpögőek, inkább kedvesek, és romantikusaknak tartják őket a lányok.
2010. márc. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

hát pedig ez tök jó (szerintem, de hidd el, sok lány szerint!)

maradj ilyen, és biztos, hogy találsz majd valakit, aki megérdemli ezt mind, és nem fogja soknak tartani.

2010. márc. 1. 00:32
 17/18 anonim ***** válasza:
miért nem jöttök össze?:D
2010. márc. 1. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
rettentően vicces.
2010. márc. 1. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!