Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak a pasimmal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a pasimmal? Egyszerűen nem merek!

Figyelt kérdés
Évek óta vagyunk együtt,de én már be szeretném fejezni a dolgot. Mindig eltervezem hogy mondjuk jövő héten megmondom neki,de azután nincs bátorságom. Annyira utálom ezért magamat! Kaphatnék tippeket,hogyan kezdjek neki? 26/L
2010. febr. 28. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
esetleg bántalmazna?? nemár, szedd össze magad
2010. febr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak ne romantikus vacsi, vagy egyéb romantikus izé alatt. Amúgy bármikor. Ezt tényleg nem lehet megoldani másképp, mint odamész hozzá, összeszeded, magad, nagylevegő és mielőtt meggondolnád magad, kimondod, hogy "Szakitani akarok veled."
2010. febr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
En csak annyit mondhatok, hogy nem olyan borzaszto az. En is igy voltam vele, utana pedig csodalkoztam, hogy milyen egyszeru is volt. O is biztos erzi, hogy nincs minden rendeben es fel is van ra keszulve...
2010. febr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát szerintem itt nem biztos, hogy használható tippeket fogsz kapni...

A lényeg, hogy szedd össze magad, állj elé és mondd neki, hogy valami fontosról szeretnél beszélni és ez komoly. Aztán szépen lassan add be neki a dolgot.

Egyébként miért nem mered?

Sok sikert;)

18L

2010. febr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak ne msnen, smsben... annál trágyább megoldás nincs.
2010. febr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én volt barátnőm, 3 évnyi kapcsolat után, cseten keresztül csak annyit mondott, "szerintem ne találkozzunk többet". Azóta sem tudom, hogy mi történt és sokkal jobban fáj, hogy így történt, mint maga a tény, hogy már nem kellek neki. 30/F
2010. febr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor csináld kis adagokban. Említsd meg, hogy nem érzed azt, amit régen, romantikus gesztusokat ne viszonozz stb.
2010. márc. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Állj elé egyszerűen,és közöld vele a dolgot.Ennél egyszerűbb nincsen,és legalább a szemébe mondod.
2010. márc. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nálad ez beválik,de nekem az időjárás segített mindig. Vagyis mikor szakítottam, mindig olyan borús, esős, felhős volt az idő. És az megkönnyítette a dolgot. Most ezzel nem azt mondom, hogy várj a rossz időre, és talán hónapokig nem fog még esni az eső... :D Csak hogy találj olyan alkalmat rá, amikor nem befolyásol más. Nem "szánod meg", nem jön közbe semmi, nem tud arra hivatkozni, h "de látod, az ég is milyen szépen ragyog ma..." és ezekhez hasonló. Legyél határozott, és legyen meg hozzá az adott körülmény.

Találkozáskor már ne is adj puszit, ne is öleld meg, tartózkodj minden testi kontaktustól. Aztán csak közöld egyszerűen: szerintem legyen vége. Az első sokk után pedig elkezdheted kifejteni is, hogy miért döntöttél így.


Amúgy megkérdezhetem, miért szeretnél szakítani? Úgy talán még használhatóbb tanácsot is tudnék adni.


23/L

2010. márc. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!