Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben a béna helyzetben mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a béna helyzetben mit tegyek? Veletek volt már ilyesmi?

Figyelt kérdés

A baj a következő:

Nemértem saját magam, nem tudom, hogy mivan velem kb 2-3 napja, és a barátom sem ért.

Az a helyzet, hogy furán érzem magam mellette, vagyis Ő teljesen odáig van értem, és szeret, de én ugy érzem, hogy kevésbé rajongok érte. 4 hónapja vagyunk együtt, Ő 19 éves, én 17 vagyok.

És nem vágyom rá annyira, mint régen, és nem szeretem ugy mint Ő engem, vagy nem is tudom. de...ha nem tudok belegondolni, hogy szakítsak vele.

Mert ha jobban átgondolom, akkor rájövök, hogy: Ő az a src ugy karakterben és viselkedésben meg külsőre is, akire mindig is vágytam, hasonló a multunk, megegyezik a gondolkodásunk, és tényleg egymás mondatait, gondolatait fejezzük be... és mindenki mondja, hogy édesek vagyunk együtt, és összeillünk.

És tudom, hogy ha szakítanék vele, akkor megbánnám, és 1 hét mulva sírva könyörögnék neki... és soha ilyen srácot többé nem találnék.

De ugy érzem, nem tudom megbecsülni mégsem... és hgy nem szeretem annyira.

De tegnap találkoztunk, és akkor is bujtam hozzá, másztam rá... és mégis jó volt vele kettesben.

Légyszíves segítsetek nekem, mit tehetnék a szakítást kizárnám. Köszönöm szépen.


2010. febr. 28. 11:25
 1/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat a lelkiköteléket, és mindent meg tudunk beszélni.

<-- ezeket kihagytam a felsorolásbol.:$

2010. febr. 28. 11:26
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Néha előfordul, hogy az emberlánya (-fia) megcsömörlik egy kicsit, de ennek nem tulajdonítanék még nagy jelentőséget. Azt írod, csak 2-3 napja érzel így. Nem lehet, hogy csak a hormonjaid játszadoznak veled (furcsa dolgokat tud velünk művelni a ciklusunk), vagy kimerült/stresszes vagy, stb.? Hiszen azt is írod, hogy amúgy ő a testi/lelki ideálod, remekül megértitek egymást. Lazíts, ne rágódj ezen, élvezd a párod társaságát és az idő meghozza a választ a kérdésedre.

40/N

2010. febr. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%

Ezt én sem értem. Én lány vagyok s én pont ilyen fiút szeretnék, mint amilyen neked van.


Tényleg igazuk lehet azoknak a fiúknak, akik ilyenkor azt írják, hogy a nőknek nem kell a jó, csak a "szemét", akin lehet szenvedni?

Unalmas neked ez?


Gondolkodj el rajta, hogy mi az, ami zavar, talán az, hogy nyomaszt a túlzott szeretetével?

26.L

2010. febr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

öö már bocs de ez nem vmi komoly probléma. nem akarsz szakítani akkor ne szakíts. 2-3 napja furán érzel?! és? Talán ha 1-2 hónap után írnád ezt azt megérteném, de még az sem lenne vmi komoly.

Jól érzed magad vele, rámászol stb. szerintem ne hozz elhamarkodott döntést, magától kialakul a helyzet.

az meg hogy ezt is megbeszéled a barátoddal nagyon jó jel.

2010. febr. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem melegítsétek föl ezt a kapcsolatot. Pl egy kirűndulás kettesben,vagy mozi,vagy vacsora stb.
2010. febr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17 éves vagy, elég kicsi az esélye, hogy ő lesz élted párja. Ha 1-2 hónap múla is így érzel, akkor dönts, addig ne, maert utána jön a stríva visszuakönyörgés, aztán megint a szakítás és így játszotok egymással majd.
2010. febr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Miért kellett lepontozni a válaszomat?
2010. febr. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi baj veled, nyugi. Inkább az nem lenne természetes, ha állandóan, maximálisan "rajongana" mindkét fél egymásért. Egy kapcsolatban a két fél sosem egyforma mértékben alkotja az "egy egészt". Hol az egyik, hol a másik "nyomul" egy kicsit jobban, ezzel egészítve ki egymást. Most te vagy ezen a ponton, és amíg így vagy ezzel, addig a srác fog jobban közeledni, pláne, ha érzi rajtad a távolodást. Majd megfordul ez, kiegyenlítődik, és szerintem így helyes.
2010. febr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!