Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Megtegyem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Megtegyem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe Szeptember óta szerelmes vagyok. Már kétszer szerelmet vallottam neki. Előszőr azt mondta hogy barátja van, ami igaz is volt. Másodszorra azt hogy másba szerelmes. Arra gondoltam hogy harmadszorra is szerelmet vallok neki, mert nem tudom elfelejteni hiába próbálom. Szerintetek Megtegyem vagy ne? ha ne miért? ha igen miért? Ő14/L én 13/F, Kérlek csak komolyan válaszoljatok.
2010. febr. 27. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
kicsi vagy még fiam.
2010. febr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha sokat küzdesz érte..akár egy évet is vársz rá vagy többet akkor megkapod igen. De nem lesz tartós kapcsolat ha úgy kapod meg hogy : "adok egy esélyt"..Hidd el..tapasztalatból beszélek.
2010. febr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ok,de ebből nm jöttem rá a válaszra. ez azt jelenti h meg várjak egy évet s ne valljak most szerelmet neki?
2010. febr. 27. 21:55
 4/10 A kérdező kommentje:
ja....2.válaszoló, majd légyszi 1rj priviben
2010. febr. 27. 21:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Ide írok.(2.) Ez azt jelenti, hogy nekem az a személyes tapasztalatom ezzel kapcsolatban, hogy sok értelme nincs..max megnyugszik a kis szíved hogy elérted amit akartál..de ha szerelmes vagy belé akkor az az egy-két hét sokat nem fog érni..és elég rossz lesz hogy azzal szakítanak veled:"adtam egy esélyt de nem szretelek" Szóval rajtad áll..aztán lehet jól jön ki minden..de erre kevesebb az esély.
2010. febr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

oké köszi

Még várom mások válaszát is

2010. febr. 27. 22:03
 7/10 anonim válasza:

Ismerős helyzet :) mikor fiatalabb voltam, kb annyi idős mint Te nálam is ugyanez a helyzet volt csak én nem próbálkoztam ennyiszer.

Én azt mondom hogy ez a lány nem akar tőled semmit és ne is próbálkozz nála,mert ha azt mondja ad egy esélyt azt úgyis szánalomból teszi, vagy hogy Neked legyen egy sikerélményed aztán pár nap múlva meg elküld..

Nekem is tapasztalat.

szerintem nem akarod hogy ennél jobban is fájjon a szíved. Jobb lesz ha elfelejted :S


17/L

2010. febr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
persze én nem lánynál próbálkoztam nehogy félreértsük itt egymást ^^ ( előző )
2010. febr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugyan ne legyél már papucs! Ne vallj neki szerelmet.
2010. febr. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na mi lett a vége?
2013. aug. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!