Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajoknak mért nem jönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknak mért nem jönnek be a "jófiúk"?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 18:21
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
sportolok, gyúrok, igényesnek tartom magam, csak nemvagyok az a fajta, aki kihasználja stb a lányokat. arról meg h naiv lennék, meg megvezethető, kihasználható azért tudnék mesélni...
2010. febr. 27. 19:07
 22/30 anonim ***** válasza:
83%

Mint mondtam,engem konkrétan az húz fel,hogy a lányoknak elsősorban a rosszfiúk kellenek,elsősorban őket preferálják,aki normális és rendes,de nem nagypofájú,azt meg csuklóból lebalf@szozzák,aztán meg sír a szájuk,ha koppannak,mert az aktuális pasijuk csalja,vagy megalázza őket.Szerintem ők a naivak és megvezethetők,mert azt hiszik,attól többek lesznek,ha egy macsóval villognak,és leszerencsétlenezik,aki nem egy tahó f@szkalap.Ha szerencséjük van,el is veszi őket egyszer valami menő srác,két év múlva meg beadják a válókeresetet.

Mondom mindezt lányként.Irritál,mennyi ostoba nő van,aki saját maga tehet a sorsáról,de rinyál.

2010. febr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
24%
A nőknek az kell hogy megalázzák őket és állatként kezeljék őket, ennyi, ne viselkedj úgy egy nővel mintha megérdemelné, viselkedj úgy vele mint egy kutyával, dominánsan és lekezelően akkor majd bukni fognak rád.
2010. febr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
54%
A jófiúk nagyon bejönnek, de sajnos manapság a b*lfaszok is jófiú-kategóriába sorolják magukat, mert fáj az igazság, és sajnos ez egyre elterjedtebb...
2010. febr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

19:17 egyetértünk...


19:31 sztem 1 jófiú nem attól jófiú, hogy balf@sz... a kettő nem függ össze. aki így gondolja az 1 gyökér. én azért tartom magam "jófiúnak", mert megpróbálok mindenkihez normálisan viszonyulni, nem átb@szni, nem g€cizni, megpróbálok intelligens lenni minden helyzetben.

2010. febr. 27. 19:38
 26/30 anonim ***** válasza:

Ez lenne a normális mindenkinél.

Én konkrétan nem tudnék megmaradni egy "rosszfiú" mellett..

egyébként az ilyen "rossz fiúcskák" a plázap*csák körében elterjed leginkább.. Szerintem..

2010. febr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

19:31-es vagyok: a válaszomban sem azt írtam hogy MINDEN jófiú b@lfasz, hanem, hogy mostanában elég sok b@lfasz sorolja be magát ebbe a kategóriába, és egyes emberek ebből vonnak le következtetést. Nos én abból vonok le következtetést, hogy mivel a válaszom elég érthető és világos volt, a jófiúkat nem fikáztam, csak a b@lfaszokat, ezért aki erre azt írja, hogy egy gyökér vagyok, az csakis egy b@lfasz lehet, mert egy jófiú nem venné magára, AMIT NEM IS RÁ ÍRTAM...

(lehet, hogy te effektív nem vagy b@lfasz, de a szövegértésed sajnos elég siralmas, vagy elmondhatatlanul fáradt lehettél amikor olvastad a kommentem, és nem bírtad értelmezni.)

2010. márc. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
19:31 nem Téged sértegettelek, ne értsd félre. nem azt mondtam h 19:31 te 1 gyökér vagy. szóval nemtudom, hogy kinek van baj a szövegértésével...
2010. márc. 1. 18:51
 29/30 anonim ***** válasza:
Üzenem a 02.27.18:43-asnak hogy nem minden bulizós srác csalja a barátnőjét minden héten a diszkóban.Nekem ilyen a barátom és nagyon rendes,kedves na és persze szerelmes.Szóval csak ne általánosítgass.
2010. márc. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Már nem azért mondom de a helyes rosszfiúk akik ki vannak gyúrva stb meg ami mondtatok igazak A KÖNYVEKBEN, de nem a való világban ugyanis ott a rossz fiúk a nőket verik stb és szerintem sokkal többre mész a jófiúval aki megért szeret meg minden, sőt még valamennyire ki is van gyúrva mint a 'rossz fiú'-val sztem 14/L
2010. máj. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!