Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim fura. Mar nemszeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim fura. Mar nemszeret annyira vagy mi lehet a baj? Mar nemkivan?

Figyelt kérdés

Az a helyzet ha pasim nemistudom furan viselkedik...A hatam mogott mas nok kepeit nezi...vagy ha mondom neki h jojjon hozam (amugy ez 3dik nap lenne h egymasutan eljott)akkor azt mondja h nagyon nincs kedve...aztmondta h nemszereti ha tulsagotamn szeretem itet(az alatt azt erti h sokszor megolelem)...pl ha kint vagyunk valahol megse fogja kezem vagy megse csokol(ezt azzal indokolja hogynehogy megtudjak szulei h velem vannak mert ok meg nemtudjak h jarunk es aztmondta h akkor szivatnak itet:S)...jah es o 15eves en meg 16leszek es mar majdnem fel eve h jarunk...szeressuk is 1mst csak kivancsi lennek h miert csinalja ezeket


koszonom a valaszokat elore is


2008. szept. 1. 09:10
 1/8 A kérdező kommentje:
*velem van/jar
2008. szept. 1. 09:11
 2/8 A kérdező kommentje:
ES meg azt elfelejtettem hozzatenni h mikor szerelmes verseket irnak mas pasik nemis feltekeny...es az en pasim mikor en nyaraltam joejt sms-se kuldott nekem ...mindig nekem kellet es utanna visszairt...amugy igy nappal msn-en dumalunk de meg ugy nemnagyon volt h kuldott volna 1szep szerelmes sms-t vagy valamit...lehet h nem anyira romantikus...de nekem ez kicsit hianyzik...segitsetek legyszi nemtudom mit tegyek:(
2008. szept. 1. 09:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Majd felnőttök :)
2008. szept. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy legyen romantikusabb, de vannak, akik ki nem állhatják zeket a szerelmes sms-eket... valószínűleg ő is ilyen. Amiket leírtál egyáltalán nem nagy problémák, beszélni kell róla és megoldódnak. Ezekkel más kapcsolatban is találkozni. Amúgy pedig elég fiatalok vagytok, az is lehet, hogy a barátod még éretlen egy komoly kapcsolatra.
2008. szept. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kosti valaszoka...en is arra gondoltam h kicsit eretlen de majd idovel megoldodik sztem:D azee meg nemkell szakitanunk
2008. szept. 1. 10:36
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem is lehet, hogy arrol van szo, hogy o meg nem erett egy olyan kapcsolatra, amilyenre te vagysz. probald vele megbeszelni ezeket a dolgokat,es ha szereted, adj neki idot. ha viszont tovabbra sem vagy boldog mellette, akkor lepj tovabb.
2008. szept. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Boldog vagyok mele ecceruen nemtudnam nelule elkepzelni eletem:D megha neha idegesit is kicsit:D nagyon szeretem es iadom:D adok neki idot:Dtuti valtozik majd a hejzet:D koszi valszokat:D meg irhattok:D
2008. szept. 1. 10:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni de egy fiatal srác nem fogja magát egy lányhoz kötni. Előbb utóbb fogja magát és lelép. Ahogy veled viselkedik, h fel se vállal az utcán...h meg se fogja a kezed( ami azt jelenti h felvállaljátok a világ előtt h ti egy pár vagytok!)meg mi az h nem szereti ha megöleled?! Fital még ehhez és te is fiatal vagy.
2008. szept. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!