Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek akar o meg engem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar o meg engem? Szeret vagy nemszeret?

Figyelt kérdés
Mindig olelget,simogat,csokolgat es bujik es hat a szemein is ahogy ram nez latom,h szeret,de megis azt mondja,h mar nem erez ugy mint az elejen!!Multkor volt olyan beszolasa,h ugy van velem hogy imad,de neha meg azt erzi,h mar gyengultek az erzesei!!Azert irok ide,mert senki nem hiszi el,mert mindenki azt lassa,h szeret,de nekem megis ezt mondta!!Tudom erdekes story,de hat az en parom ilyen bonyolult lelek!!Tanacsot kerek!!Elore is koszonom!!!
2011. ápr. 27. 13:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Na meg azt elfelejtettem,hogy a sex is tokeletesen mukodik,azzal sincs problema!!
2011. ápr. 27. 13:40
 2/7 anonim ***** válasza:

Szeret még, biztosan. Talán magával elégedetten. Velem is így van.



24/F

2011. ápr. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
elégedetlen.
2011. ápr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi szepen!Tenyleg jo ezt hallani!!Lehet csak azert vagyok igy,mert mar nemhallom annyiszor,h "szeretlek",na meg az a vallomasa!!Es hat nekem ez hianyzik,lehet tul komplikalom,nemtudom!
2011. ápr. 27. 13:51
 5/7 A kérdező kommentje:
Mivel elegedetlen???
2011. ápr. 27. 13:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Én néha úgy éreztem, hogy nem adok meg neki mindent, vagy legalább is amit szeretnék. Ezért éreztem úgy, hogy gyengébb a vonzalmam.
2011. ápr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ertem es ez valtozhat??Neki se jo igy!!Mar egyszer ott hagytam,habar masnap visszafogadtam,mert nemakarja,h vege legyen mert kellek neki!De akkor miert csinalja ezt??
2011. ápr. 27. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!