Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha a barátom nemzeti érzelmű és jobbikos?

Figyelt kérdés

3 hete össze jöttünk egy fiúval, akibe már fél éve szerelmes vagyok.Mikor mondtam a barátnőimnek, hogy szerelmes vagyok a srácba teljesen kiakadtak, mert a fiú jobbikos és erőssen nemzeti érzelmű, és nyíltan vallja nézeteit.

Mindenki le akar beszélni a kapcsolatról.

Miért nem értik meg, hogy engem nem zavar, és szeretem a páromat?

Én 17/L, a szerelmem 19/F


2010. febr. 27. 15:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
35%
A barátnőid komcsi proletárok, és ráadásul még irigyek is. Azért akarnak lebeszélni.
2010. febr. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

azért zavarja őket mert beléjük az elbutított média szarságot nevelték... meg hát ők biztos rajok...


"Amúgy meg mond meg nekik ki jár vele te vagy én? Én hát akkor meg semmi közöd hozzá..."


Ja igen és a Betartás! Éljen Fonalasi! elég beteg tag lehetsz xD


Szebb Jövőt!! Sok boldogságot!

2010. febr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Véletlenül megemlítenéd nekik, hogy a farka sacc négy kiló, hamar körülugrálnák. Tán még a faterod is.
2010. febr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora hülyeséget! mért lenne baj az hogy valaki nemzeti érzelmű??? Véleménnyilvánítás- és szólásszabadság van! Aki azt mondja hogy ne járj vele, annak vagy elég alaposan kimosták az agyát, vagy őt szokta mások agyát mosni.


Nem arra akarlak rábeszélni hogy járj vele, hanem csak egyszerűen azt nem értem hogy mért "ciki" nemzeti érzelműnek lenni? az összes velük kapcsolatos előítéletet csak kitalálták (természetesen pártok, de neveket nem írnék).

2010. febr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
17:36-kor hozzászólónak igaza van.
2010. febr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti hogy a barátnőid egy szar cigány - és zsidóbérencek ne fogalkozz velük.Az én barátom skinhead én meg skinheadlány vagyok és akkor mi van?Leszarom a mások véleményét! Kitartás!
2010. febr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Kajak skinheadlány? Simiznám a búrádat :)
2010. febr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Ez itt a gond. Ebben az országban már az a baj meg a gáz, ha valaki nemzeti érzésű.

Fogadok, hogy a barátnőid azt se tudják, hogy mi fán terem a Jobbik nevű párt, ahogy a többit se. És történelemről se tudnak semmit. És ennek ellenére ha tavaszra elérik a 18 éves kort mehetnek szavazni. Na EZ ITT A GÁZ!


Amúgy a válasz: dehogy baj. Tökéletes!:)

2010. febr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Am én sem értem ez miért ciki.

A szüleimet egyeltalán nem zavarja, még bírják is.

2010. febr. 27. 20:47
 20/25 anonim ***** válasza:

jól választottál! Szard le a barátnőidet :). Csak azért mondják mert most nem ez a divat.


szebb jövőt!

14/F

2010. márc. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!