Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jobbikos vagyok. Ezért komolya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobbikos vagyok. Ezért komolyan már vissza is kell utasítani?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, Jobbikos. Ez csak azért lényeges, mert akárhányszor komolyabbra fordult volna a dolog bárkivel és elmondtam ezt, onnantól megváltozott minden. Már nem voltam olyan érdekes, nem keresték a társaságomat, végül megszakadt a kapcsolat.


A legutóbbi 3 pasi legalábbis ezt tette, inkább lelépett.


De miért? Miért baj az, hogy hiszek valamiben? Talán meg kellene hazudtolnom a saját nézeteimet, csak azért, hogy legyen valakim?


2011. márc. 24. 13:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
34%
Az, meg hogy mi a baj ezzel azt egésszel azt ne a szexualitás rovatba akard kibeszélni.
2011. márc. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Tudtommal ez a párkapcsolat téma. Szóval jó helyen járok.
2011. márc. 24. 13:50
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne sajnáld őket! Ha valaki annyira megveti a világnézetedet és vele együtt téged, hogy ezért nem akar veled kapcsolatot, az nem is baj, ha lelép. Megtalálod majd te is a hozzád illőt. Van, hogy ehhez idő kell, de megéri. Annak semmi értelme, hogy másnak mutasd magad, mint aki vagy.
2011. márc. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
73%
Sztem is baromság vkit a politikai nézetei miatt dobni. Én is jobbikos vagyok, de akár maszopos v lmp-s lánnyal is összejönnék, ha más tekintetben normális.
2011. márc. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

engem azért koptatott le lány, mert liberális vagyok, ő meg nem az... :-)


tulajdonképpen, úgysem működne hosszútávon.

2011. márc. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
ez most miért baj? nem illetek össze! nyilván nekik más volt a világnézetük ezért nem akartak tőled többet. úgysem működne hosszú távon. most jobb lett volna ha ennek ellenére megfektetnek majd utána lépnek le?
2011. márc. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
67%

Abban a pillanatban, hoyg kiirdod egy párt nevét akkor az már politikai kérdés. A fiúk is a politikai nézetedért nem akarnak veled kapcsolatot. Igazából én nem kritizálom a pártodat (ebben a rovatban amugy igen) de a srácok ezzel azt fejezik ki, hogy marhára nem értenek egyet veled. Ez igazából nem a te hibád és nem is a srácok hibája. Hogy kinek a hibája az tényleg már nem ebbe a rovatba tartozik.


Jut eszembe hallgasd meg ezt a zenét


http://www.youtube.com/watch?v=eDTcinleqHc

2011. márc. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Most nyilván ha egy ellentétes politikai nézetű embernek mondod, hogy Jobbikos vagy, nem lesz jó pont.


Gondolom Neked se tetszene, ha a pasi megmondaná, hogy ő bizony kommunista.


Szerintem ez ennyi, nem kell ebbe többet látni.


26/F

2011. márc. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Egyébként meg szerintem sem politikai kérdés. Ha mondjuk azt kérdezem, hogy - a csillagászat a hobbim, amikor ezt megtudta a pasim, nem akart többet velem randizni, miért - azt sem a "tudományok" kategóriába raknám, pedig kiírtam, hogy "csillagászat". :D

Nem az volt a kérés, hogy miért nem szereti valaki a nevezett pártot, hanem az, hogy miért befolyásolja ez a párkapcsolatot.

2011. márc. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

ez durva, én is Jobbikos vagyok, ráadásul elég aktívan egyik alapszervezetben, de ilyen még nem volt.. mondjuk lehet azért mert elsősorban olyan körökben ismerkedek ahol szintén ilyen nézetű emberek vannak (Klub64, fociszurkolók, én is szurkoló vagyok, stb)lehet neked is ilyen helyeken kellene keresgélni.

de azzal egyetértek, hogy aki emiatt visszautasít az nem éri meg h bánkódj miatta.

2011. márc. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!