Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jobbikos vagyok. Ezért komolya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobbikos vagyok. Ezért komolyan már vissza is kell utasítani?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, Jobbikos. Ez csak azért lényeges, mert akárhányszor komolyabbra fordult volna a dolog bárkivel és elmondtam ezt, onnantól megváltozott minden. Már nem voltam olyan érdekes, nem keresték a társaságomat, végül megszakadt a kapcsolat.


A legutóbbi 3 pasi legalábbis ezt tette, inkább lelépett.


De miért? Miért baj az, hogy hiszek valamiben? Talán meg kellene hazudtolnom a saját nézeteimet, csak azért, hogy legyen valakim?


2011. márc. 24. 13:46
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Miért küldted ezt a zenét?
2011. márc. 24. 14:19
 12/26 anonim ***** válasza:

14:02

Na, EZ a válasz tartozik a politika témakörébe és nem a kérdés.

2011. márc. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
Aar... te egy senkiházi vagy, nem több
2011. márc. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%
Hinni csak Istenben lehet te fattyú:D
2011. márc. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Utolsó kettő.


Nem ismertek, és ilyet írtok. Értem. Itt mutatkozik meg az intelligenciátok.

2011. márc. 24. 14:38
 16/26 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl sokat hirdetted az igét... Érdekes, csak a jobbosok ilyenek. Tök más a téma és mindenbe bele kavarjátok a politikát. Nekem is volt egy ilyen barátnőm és eléggé zavart amikor minden beszélgetést ebbe az irányba terelt . Pl: orrunk előtt megy el a busz – a kőcsög demszky miatt van rohadjon meg szétlopta a Bkv-t. Vagy: nem adtak szatyrot a tescóban – ezek a büdös zsidó multik még ezen is spórolnak, közben 10231002302102 ft-ot vágnak zsebre havonta adómentesen, na majd a jobbik megregulázza őket stb stb. Marha unalmas volt, hogy mindenről a politikára következtetett, haverom vett egy narancssárga Pall-Mallt, erre megszólal, mi van zsideszes cigit szívsz? És számtalan ilyen, amúgy tök normális csaj volt, és nem emiatt szakítottunk, de a társalgásunknak eme része biztosan nem fog hiányozni.
2011. márc. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Az emberek többsége nem szeret a politikáról még beszélni sem. Elég kevés olyan ember van akivel sértődés vagy veszekedés nélkül el lehet beszélgetni ilyesmiről. Ezt tiszteletben kell tartani, én sehol nem reklámozom a nézeteimet és főleg nem akarok mást meggyőzni róluk. Ez pont olyan magánügy mint a vallás.

Az sem mindegy, hogy hogyan tálaltad ezt a dolgot, ha csak egyszerűen annyit mondtál hogy jobbikos vagy, akkor ők a hülyék. Attól, hogy valakivel nem egyezik a véleményem még nem utálom.

21F "jobbikos"

2011. márc. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:

Hallod Topicnyitó... én aart szidtam nem téged, a másik srác meg csak poénkodik, ne antiintelligenciázz...


Szebb jövőt!

2011. márc. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Ne hozd szóba a politikát. Persze ne tagadd a nézeteidet, de ha nem érdekli, ne traktáld ezzel.
2011. márc. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Szerintem a mai fiatalokat nem érdekli a politika és valószínűleg megijedtek tőled, hogy te ilyen komoly dolgokkal foglalkozol (vagy, hogy ők milyen buták hozzád). Esetleg, ha egy kicsit vannak csak elmerülve a politikában, akkor már hallhatták a tévhiteket, hogy a Jobbik milyen rasszista, fasiszta stb, és ezért ijedtek meg tőled.
2011. márc. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!