Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jobbikos vagyok. Ezért komolya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobbikos vagyok. Ezért komolyan már vissza is kell utasítani?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, Jobbikos. Ez csak azért lényeges, mert akárhányszor komolyabbra fordult volna a dolog bárkivel és elmondtam ezt, onnantól megváltozott minden. Már nem voltam olyan érdekes, nem keresték a társaságomat, végül megszakadt a kapcsolat.


A legutóbbi 3 pasi legalábbis ezt tette, inkább lelépett.


De miért? Miért baj az, hogy hiszek valamiben? Talán meg kellene hazudtolnom a saját nézeteimet, csak azért, hogy legyen valakim?


2011. márc. 24. 13:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Na látod kérdezö, pontosan látod mi a baj ha emlegeted túl gyorsan a politikai hovatartozásodat társaságban. Leginkább ismerkedésnél.


Magyarországon annyira tele van az embereknek a zacskójuk már a politikai konfliktusokkal, hogy nem tarják szerencsésnek ha a párjuk a magánéletbe beviszik ezt a konfliktust. Csak nézd meg az a kics röfenést felül nekem címezve! Olyan a feszültség, hogy egy lelkes szurkoló azonnal nekem ugrott azért mert nem értek egyet a pártállásával. Itt nem politikai nézetek különbsége folyik hanem ellenségek harca. Elképesztö nagy baj, mert nincs semmiféle párbeszéd igy de ez már tényleg politika. Elég egy pici kritika és a masik oldal szája habzik, harap, rúg ésvérre menne a párjáért. Csodálkozol azon, hogy a srácok lelépnek? Nincs ahhoz kedvük, hoyg a konfliktus haza is menjen, vagy két csók között téma legyen a politika. Mielött megismérnének inkább lezárják a dolgot. A srácok a mai magyar helyzetben pontosan arra asszociálnak amit fent olvasol. A veszekedésre. Marha nehéz ezt Magyarországon kikerülni. Ezért mondom, hogy nem a te hibád és nem a srácok hibája hanem az egész magyar közélet hibája. Leginkább a miénk, az én korosztályomé(én negyvenes vagyok). Azoké akik ilyen hangulatot teremtenek az országban, hogy ez szempontá vált a párvállasztásnál.


Igazából miért emlegeted egyáltalán, hogy kire szavazol? Fontos számodra, hogy a pártod híve legyen a párod?

2011. márc. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Hallgasd meg azt a zenét azért küldtem! Relaxálj el a zenére! Éld át a zenét! Ha tetszik akkor töltsd fel az MP3-ra és amikor legközelebb ismerkedés közben elökerül, hogy kire szavazol, akkor nyomd a fülére a tagnak. Mond, hogy ami érték abban a zenében azt te is értékeled. érted a logikát, hogy miért vagy részletezzem?
2011. márc. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Bocs a sok elütésért de gyorsan el kellett küldenem.


ésvérre menne a párjáért = és vérre menne a pártjáért.

2011. márc. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Soha nem hozom fel csak úgy a politikát. Egy komolyabb beszélgetés közepette jött ki a számon, hogy melyik párttal szimpatizálok...a helyzet hozta ezt ki belőlem.


Egyébként az egyik kedvenc műfajom a cigányzene.

2011. márc. 24. 16:44
 25/26 anonim válasza:
Szóba nem állnék egy jobbikossal...ugyanolyanok mint a cigányok. Semmi ésszerű alternatívát nem tudnak felhozni az mellett, amit hangoztatnak, és még tök büszkék is rá. Elvakult, agresszív, buta ember a nagy részük.
2011. márc. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Te járnál egy kommunista zsidóval(meg akiket ti utáltok)?Kétlem...Akkor miért várod el hogy más politikai nézeteket valló emberek komoly viszonyba lépjenek veled amikor az alap nézeteitek teljesen eltérőek?Elég egyértelmű a válasz a kérdésedre.
2011. márc. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!