Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hapsizni jobb vagy kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hapsizni jobb vagy kapcsolatban maradni?

Figyelt kérdés
19/l vok 10 hónapja barátom van pedig nem vagyok egy barátnőtípus inkább kalandozok. nem ribanc szűzvagyok ezzel az eggyel sem feküdtem még le de szeretem adni a pasik alá a lovat... nem csaltam még meg annak ellenére hogy ezer alkalmam lett volna rá de most már azért hiányzik a szinglis napsütés meg h nyíltan hapsizzak és udvarlók is lennének. nemtom mennyire gáz de ha a barátom ott van akkor is nyíltan flörtölök. de nem csaltam meg soha. 10 hónap alatt nem tudtam eldönteni szerelmes vagyok e de ha elhagyna hiányozna és nem találnék még egy ilyet minden téren jól elvagyunk lelkileg testileg stb. csak vonz h más pasik mit tudnának nyújtani.. nem is igazán tanácsokat kérek mert tiszta ügy hogy nem hagyom el inkább véleményeket vagy tapasztalatokat. tahó válaszok meg nem izgatnak de ha kell felveszem a kesztyűt:D
2010. febr. 27. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Na ne mesélj, hogy 10 hónap alatt nem dugtatok?
2010. febr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19 évesen nem feküdtél le vele 10 hónap után se ? :|
2010. febr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy. Élvezd az életet. Én a helyedben elhagynám. Én egy négyéves kapcsolatból léptem ki két éve, utána aztán jött a pasizás, buli meg minden. :D

Ráérsz még megtalálni az igazit.

2010. febr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem. nem "dugtunk" 10 hónap után és nem is feküdtem le vele:D nincs rajtam erényöv és tüzes kis bula vagyok amúgy de az egészbe kell annyi ráadás hogy érezzem hogy amit csinálunk azt csak együtt és senki mással... úton vagyunk felé és ha eljön az ideje felfalom elevenen:D de amíg nincs a zsebemben az a magabiztosság h teljesen megismertük egymás testét és tudjuk mivel okozzunk egymásnak örömet addig úgysem élveznénk... addig meg minek. én így gondolom:D
2010. febr. 27. 19:21
 5/6 A kérdező kommentje:

hát így utólag olvasva... ez a "csak együtt és senki mással" elég apácásan hangzik... de nem arra van kihegyezve, hanem épp ez az.. hogy ebben nem vagyok biztos... nem-e jobb lenne akár mással:D

és mondom: nem itt kérek életreszóló tanácsokat mert van annyira jó a kapcsolatunk h felnőtt módjára megbeszéljük ha elbizonytalanodunk:D bár azért köszi a harmadik válaszolónak, mert értelmesnek viszont egyedül ez bizonyult xd

2010. febr. 27. 19:23
 6/6 anonim válasza:
énis jobban szeretek pasizni mint kapcsolatban élni de most van barátom és jól megvagyunk de ezen mostanában énis gondolkoztam de arra jutottam hogy amíg nem érzem azt hogy szakítani akarok addig nem fogok és ha inkább pasizni szeretnél mint vele egy kapcsolatban élni akkor nem szereted eléggé és szerintem akkor inkább szakíts vele még mielőtt jobban elméllyülnek a dolgok :)
2010. febr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!