Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy biszexuàlis a pàrom?

Figyelt kérdés
màr együtt vagyunk 2,5 éve kisbabànk is van.idàig jelét sem adta az egesznek...de a mai nap összefutottunk véletlenül egy ismerösével a vidämparkban..a csävo telefonon beszélt,majd vällbaverték egymàst köszönés céljàbol gyorsan hiszen a csävonak nem volt ideje,aztän amikor elköszöntek,az a bizonyos"haver"räcsapott a fenekére a baràtomnak..ö meg megsem lepödött meg semmi..és mentünk tovàbb..akkor megkérdeztem felhäborodva hogy ugyan azert älljunk mär meg mi volt ez..azt mondta jaaa itt szokàs,,,néha igy köszönnek.külföldön lakunk amugy nem magyarorszàgon.a nagy büdös helyzet pedig az hogy kb 4 éve véget ért egy pärkapcsolatom egy pasival,mert kideült hogy biszex..nagyon bennem maradt a csalodàs,de Félek az ujabbtol...idàig a mostani päromban nem is kerestem a "jeleket",de a mai nekem kicsit sok volt.kérdeztem honnan ismeri ezt a "nagyon jo havert",hisz én még sosem lättam..mondta hogy ja....régröl,de hogy egy jo haverja.aztän amikor bementünk egy boltba a baràtommal a "seggköszönés utän"...a csävo épp ott ält és még telefnàlt,és olyan furcsàn néztek egymàsra:(.a csàvorol egyben sikitott hogy biszex vagy szo szerint buzi.lätszott rajta tetötöl talpig..älläsa is stb...ruhäja is.uzis volt--meg ahogy beszélt.:(.valkai adjon tanàcsot!félek hogy ez a pärkapcsolatom is ràmegy erre és itt mär baba is van!!:(
2008. aug. 31. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jóbarátok egyik része is pont erről szólt, hogy Chandlert a főnöke fenéken csapdosta, és a többi beosztott meg írigy volt, mert ez az elismerés. A muksó pedig tiszta para volt, mert írtó homofób :)
2008. aug. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Áhh lehet,hogy az a haver muki meleg,azért csapkod a seggére,a barátod pedig nem akarta elárulni,hogy meleg vagy ilyesmi,és fedezte...vagy tényleg csak szokás.Az is lehet,hogy a barátod elnézi a haverjának ezt,de ettől még nem biszex.Lehet,hogy benned van a félelem az előző kapcsolatodból,de kicsit eltúlzod a dolgot szerintem.

Itt szimpla haverságról van szó szerintem.Túlparázod...nyugi :)

2008. aug. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nyugi ettöl nemkell tartanod csak haverok és kész...
2008. szept. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jooooooooooooooo::)::),hät lehet tényleg igazatok van.köszönöm a vàlaszokat!
2008. szept. 1. 10:13
 5/8 anonim válasza:
12%
miert lenne baj hogy a baratod esetleg biszexualis?
2008. szept. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Focimeccsen például a játékosok mindig egymás fenekére csapnak gúl után elismerésként. De egyik sem buzi :)
2008. szept. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig inkább biszex mint hetero már ne haragudjatok...
2008. nov. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha az , soha nem fogja elmondani. De örülj neki! Őt szereted vagy a farkát? Miért baj ha gerjed a másik nemre is? Ha hűséges hozzád, amíg veled van, csak rád gerjed. Az meg, hogy izgatja a másik nem is, az ma már nem szégyen. Gondolj bele, mennyivel több lehetőséged lenne párt találni ha ilyen lennél. Dupla annyi ember. Ha ő mégis téged választott azt becsüld meg!! Mert kétszer annyi a versenyző az ő szemében mint a Te hetero szemedben.
2010. júl. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!