Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hagyhatom el azt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hagyhatom el azt az embert, akit a vilàgon a legjobban szeretek?

Figyelt kérdés
Nem birom màr elviselni,amiket velem tesz...sok szomorusàg van a kapcsolatunkban!nem tudok tovàbblépni!amikor ràszànnàm magam a szakitàsra,àllandoan betoppan és levesz a làbamrol.3éve türök,màr pàrszor elhagytam honapokra,de mindig visszasirta magàt!ugy érzem ö az életem szerelme!nem csal meg...mégsem kapom meg azt töle amire igazàn vàgyom!csak az a kérdés jàr a fejemben,hogy miért rendelte mellém öt a sors..miért ez a boldogtalan szerelem?segitsetek,milyen ugymond trükkel tudnàm öt könnyebben elegedni:)esélyt adnék màr egy uj kapcsinak,ahol megbecsülnek!ö nem hisz nekem,de nem is enged el...csiki-csukit jàtszik,amit nem ismer be!Tudom,h el kellene hagynom,csak nem tudom mivel is kezdhetném...hogyan...volt màr hasonloban részetek?25vagyok,és felejteni szeretnék!
2010. jún. 16. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Költözz el egy másik városba, vagy bárhova messze tőle, hogy esélye se legyen visszakönyörögni magát. Vagy egyszerűen csak vegyél erőt magadon, ne légy nyápic, kihasználható kislány aki bedől bárkinek. Tudja, hogy szereted, ezért teszi ezt veled. Megcsalt már?, mert hülye ha még nem. (és ezt igazán nem rosszból mondom/kérdezem)
2010. jún. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én pont eugyan ilyen helyzetben vagyok, hogy mindent megteszek a páromért, aki néha aranyos, máskor meg úgy bánik velem mint egy lábtörlő. És mi is 3éve vagyunk együtt, 1x szakitottunk de csak kicsit lett jobb. Nem becsül anynira amennyire szeretném, de attól félek ha elhagyom rosszul döntök, mert úgy érzem ő az igazi.. Én azt mondom mérlegelt mennyire rosszak azok a dologk amiket ő tesz veled, elbirod e ezt viselni egész életedben? És tudnál e mást szeretni..? Ha megmondod neki komolyan és higgadtan és keresel vki más megérti, csak fő a magabiztosság. Ha pedig úgy döntesz vele maradsz üljetek le komolyan megbeszélni, h ne legyen ilyen veled.. Sok sikert és sok boldogságot!
2010. jún. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A munkàm ideköt ehhez a vàroshoz,tehàt elköltözni nehézkes dolog lenne!Nem jo ötlet...borzalmas kinok,pànik ül rajtam...
2010. jún. 16. 21:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Nemtudom, engem punczy hagyott ott, neki könnyű volt, mert távkapcs 1000 km távolságból szóval esélyem sem volt visszakönyörögni magamat. Tök jó volt :) Szóval sok sikert, csak kegyetlenül. ;)
2010. jún. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
kegyetlenül:D...ez jo:)akkor csak hadd fàjjon:))ha màr nekem fàj!
2010. jún. 16. 21:33
 6/10 Morcika83 ***** válasza:

Az a meglátásom hogy Te nem szerelmes vagy, hanem függő, csak ezt még nem látod, és ez, ezért nehéz.


Tanács:


Vegyél erőt magadon, az ilyen emberek nem változnak, maximum ideig-óráig. Ez nem lesz jobb, csak rosszabb, keres valakit akivel van esélyed a boldogságra, mert az ilyen csak elszívja az energiáidat, és sosem lesz elég erőd.

2010. jún. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

azt kérdezed miért rendelte melléd a sors?

VÁLASZ: nem rendelte melléd, azért vn ennxi szenvedés akapcsoaltodban

van is egy mondás: ha nem az a legjobb, ami éppen van nekünk, akkor van egy vlami, ami jobb, mint ami most amiénk

a sors max igy tesz próbára: feladatod, hogy tul tudj lépni

csak az emberek képesek bemagyarázni maguknak ha szeremesek h Ő az IGAZI, de nem

2010. jún. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

lábtürlőnek néz a párotok?

mindent megtesztek érte???

ez a nagy gond!

[link]

4.-5- résznél rájöttök!

2010. jún. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
UGYAN ILYEN HELYZETBE VOLTAM! Csak nekem még azis közre játszott, hogy romlott miatta a tanulmányi átlagom szóval el KELLETT hagynom! Na meg amiket te is leírtál! 1 évig voltam vele! Nagyon imádtam, sőt annyira, mint még azóta soha senkit! Párszor veszekedtünk, de megoldottuk álltqlában a problémát! De tudtam, el kell hagynom :S Megmondtam neki, hogy nagyon szeretem, de már nem lehetünk többé együt! Sírt! PASI. Soha nem láttam még pasit sírni, de többé nem is szeretnék :S Énis sírtam, hisz imádtam/imádom! Ez már 2 éve volt, de bevallom azóta is ugyanúgy szeretem =/ .. Lett volna rá alkalom, hogy újra össze jöjjünk, de tudtam nem szabad :/ .. Szóval rettentően nehéz volt úgy elhagyni valakit, hogy közben imádtam!
2010. jún. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, de ha szereted akkor miért nem? Annyira érthetetlen vagy. Ja persze, hát nő vagy. :D Majd elfelejtettem.
2010. jún. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!