Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tetszem mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszem mostanában a pasiknak?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy alapból csinos, vékony lány vagyok, akit meg szoktak nézni..

Nemrég lett vége több, mint 3 éves kapcsolatomnak (kb 4 hónapja). Úgy érzem, hogy jót tenne, ha flört szinten tudnék pasizni, de valahogy nem megy, pedig eddig mindig ösztönösen ment, vonzottam a férfiakat. Most pedig nagyon levesen forgolódnak körülöttem, pedig most szabad vagyok, és én nem vagyok ehhez hozzászokva. Hibákat keresek magamon, magamban, egyre kevesebb az önbizalmam...

Lehetséges, hogy mivel még nem vagyok felkészülve lelkileg egy új kapcsolatra, önkéntelenül is elutasító jeleket küldök?


2010. febr. 27. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Tegyél fel egy képet és megmondom.
2010. febr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen ez lehet. A férfiak többsége megérzi azt a nőn ha nincs megelégedve önmagával.
2010. febr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

egy képre én is kíváncsi lennék :)

21F

2010. febr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Az utolsó mondatoddal meg is adtad a választ.
2010. febr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nincs önbizalmad,és ez látszik is rajtad.Nem vagy boldog.Tudod,nem attól kell boldognak lennünk,h van egy szerető párunk,vagy vettünk egy új cipőt stb..hanem a boldogságnak belülről kell jönnie.Nem tudom megmondani,h honnan és hogyan,de ha megtalálod ennek a boldogságnak a forrását a lelked mélyén,akkor saját magaddal is elégedett leszel.Ez majd látszik rajtad is,és amikor nem is akarod igazán nem erőlteted ezt a flört dolgot,akkor jönni fog az is.

Kicsit vonulj félre a párkapcsolatoktól,és hozd helyre magad,barátkozz meg az új helyzettel,és ne görcsölj.


Szép napot!

2010. febr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Beviz Elek ***** válasza:

Ha boldog vagy, a kisugárzásod miattis rengetegen felfigyelnek rád. Ezt saját bőrömön tapasztaltam. Nehéz a te helyzetedben boldognak lenni, de az kellene pedig hozzá.

19/f

2010. febr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ilyen sokan válaszoltok :)

Akkor ezek szerint a probléma magától megoldódik egy idő után?

2010. febr. 27. 15:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos megérzik a pasik a menekülő nőket...menekül a magánytól. a választ Te magad adtad, ne akaszkodj rá mindenkire, foglalkozz magaddal kicsit, ha sugárzik belőled a benső béke, százával jönnek, akkor főleg, mikor a hátad közepére sem kívánok a pasikat:)
2010. febr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem, nem oldódik meg magától, csak MAGADTÓL. Tenned kell érte, csak úgy nem tudod elérni, hogy elégedett legyél és boldog és ez látszódjon is rajtad.
2010. febr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!