Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ismerjem meg a kiszemelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerjem meg a kiszemelt lányt?

Figyelt kérdés
Tetszik egy csaj a suliból.Eggyel alattam jár de nem tudom hogy kezdjek hozzá az ismerkedéshez.Ez eddig nem volt gond mivel minden olyan csajt aki eddig tetszett megismertem közös ismerősök kapcsán mivel elég széles a kapcsolatköröm, de vele alig találtam közös ismerőst.Hogy léphetnék kapcsolatba vele?
2010. febr. 26. 18:57
1 2
 11/18 anonim válasza:

középiskola v főiskola?

nincsen vmi "sulibuli" ahova sokan szoktak elmenni és talán ő is menne?

2010. febr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

szia! bocsi h neked csak 1 linket tudok küldők, de már nincs erőm mégegyszer leírni. szóval adtam tanácsot egy srácnak aki ilyen helyzetbe volt, mint te - és neki bevált. nah csak olvasd végig

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2010. febr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
hát én ehez is elég p.csfejvagyok de azért megpróbálom.Köszönöm utolsó sokat segítettél.
2010. febr. 26. 22:24
 14/18 anonim ***** válasza:
hát akkor sok sikert!!
2010. febr. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
volt egy olyan kérdésed h milyen ürüggyel meny oda. és h azt se tudod h hova jár bulizni ez pl egy ürügy már ezt is megkérdezheted töle
2010. febr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
A seggére csapsz egy ku..a nagyot ,felizgul , a répádat bedugod a likába és vársz a bizsegésre!
2010. márc. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Pár hete én is ebbe a helyzetbe voltam.Én myvipen próbálkoztam először.Ha rám hallgatsz azt nem teszed.Mert azt mondta hogy nem becsüli az olyan srácokat akik nem mernek odamenni.Szal szerintem menj oda.Nem kell azon gondolkozni mi legyen az indoka.Ha sokat rágódsz rajta elkúrod. A legjobb ha nem gondolkozol csak odamész.Ne hátrálj meg.Ha odaértél kérdezd meg dumálhattok-e.És akkor elmondod, hogy szívesen megismernéd.

A legfontosabb hogy spontán menj oda és ne legyen előre elgondolt szöveged.

2010. márc. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ez csupa jó tanács, koszonom én is!
2012. máj. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!