Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálta? Mióta hazudott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta? Mióta hazudott nekem?

Figyelt kérdés

A helyzetem a következő: Volt egy nagyon imádni való pasim, akiről azt hittem, hogy őszinte hozzám és rettentően szeret... Annak idején elmondtam neki egy álmomat, hogy animátor szeretnék lenni, de akkor valószínűleg nem leszek itthon egész nyáron. Ő azt válaszolta, hogy ne vele törődjek hanem menjek az álmaim után. Folyamatosan azt éreztem, hogy támogat és amikor fel akartam adni, ő akkor is bíztatott... Aztán két héttel a vége előtt telefonon közölte velem, hogy nem érzi jól magát ebben a kapcsolatban. Ez volt az ok és a magyarázat. Amikor újra beszéltem vele, azt mondta, az a baja, hogy milyen rossz volt tavasszal azt hallgatnia, hogy majd a nyáron, milyen jó lesz.

A nyár folyamán szinte mindennap beszéltünk telefonon, egyszer haza jöttem, egyszer meg ő jött el hozzám. Akkor is úgy tűnt minden rendben. Arról beszélgettünk, hogy szeptemberben leszünk egy éve együtt és mit fogunk csinálni... 3 nappal a bizonyos telefon előtt még egy iszonyatos sms-t írt. Hogy szeret meg hiányzom, meg alig várja, hogy haza menjek. Erre 3 napra jött a rossz hír én összeomlottam, és nem értem miért tette amit tett. Szerencsémre Zánkán sokan voltak körülöttem és volt mit csinálnom és nem hagytak eldepisedni... Azt hittem sokkal jobb lesz mire hazajövök, nagyjából túl leszek rajta de tévedtem. Minden rá emlékeztett... Próbálom eltüntetni a dolgokat, de nem akarom őt elfelejteni...

Ráadásul hihetetlenül fáj a fejem. (Az én fejem sose fájt).

Szóltam neki, hogy itthon vagyok és cseréljük vissza a cuccainkat, erre ő röviden tömören: se ma se holnap nincs itthon... Ennyi...


2008. aug. 30. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, hogy így alakult. Megértem, hogy el vagy keseredve és csalódtál. Ami most a legfontosabb, hogy ezek a dolgok kicsit leülepedjenek bennetek. Amit most tehetsz, hogy vársz és nem keresed. Közben pedig más szemszögből figyeld magad. Több vagy te annál, amit kaptál! Így gondolj a kapcsolatra. Nem hiszem, hogy megoldás lenne az, hogy újra együtt lesztek. Az igazi szerelem, az nem ilyen, az erős és nem múlik el. Sokan azt mondják igen, pedig csak az évek alatt átalakul, valami sokkal közelebbi és megfoghatóbb érzéssé. Valószinűleg sosem szeretett igazán. Nem kell őt elfelejteni, hiszen (gondolom) sok kellemes időt töltöttél vele. Csak lépj túl rajta, sok szabad, imádnivaló pasi van még, aki viszonozni tudja az érzéseidet! Fel a fejjel!
2008. aug. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
El kell felejteni,tuti hogy màsik csaj van az ügybe a pasik akkor szoktak ilyen bizonytalanok lenni.
2008. aug. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

3 honapja ert veget egy 2 eves kapcsolatom, raadasula srac hazassaggal etetett, aztan nekem is osszeomlott a vilagom, a vizsgaim elrontottam akkor..stb.

2 hete megismerkedtem valakivel...raadasul tavkapcsolat lett egyelore belole, de kozos terveink vannak, es a sracnak fontosabb vagyok mindennel, meg Tisztel..es az szamit a legtobbet..hidd el...nem szabad elcsuggedni, sem leragadni egy embernel, mert akkor nem adsz eselyt egy ujnask, jobbnak. Az eletben soka remeny, s hiszekj abban h mindent lehet csak akarat kell

2008. aug. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

sajnos az van, hogy a pasik nem olyanok, mint a nők. nem tudják magukból kibeszélni a feszültséget, sőt olyan a neveltetésük, hogy az csak gyűlik, gyűlik, mert azt tanulták, férfiember nem panaszkodik.

szerintem egy ilyenbe futottál bele.

valószínűleg már a kezdetekkor sem tetszett neki, hogy távol leszel tőle, de próbált rendes lenni, támogatni. nem azt jelenti, hogy nem gondolta komolyan, csak úgy gondolta menni fog a dolog. Aztán te elmentél, ő maradt, a feszültség az egyedüllét halmozódott (ezen egyébként a találkozás inkább ront, mint használ, mert utána jobban érzi az ember a hiányt) és történt valami. Lehet, hogy csak rácsapott az ujjára a kalapáccsal, de mindegy, mert a gát átszakadt, besokalt, elege lett a dologból.

Lehet érte utálni, de ez egy ilyen dolognál benne van a pakliban. Ezzel számolni kell.


Egyébként valószínűleg nem érzi ám jól magát, azért sem akar veled találkozni, mert ő is bukáskánt éli meg a dolgot. Egy darabig ne keresd, egy hétig mondjuk, aztán esetleg meg tudjátok majd beszélni a dolgot. Akár még rendbe is rakhatjátok, mert ez is benne van a pakliban.

2008. aug. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek a válaszokat.

Nem is akarom keresni. Szóltam neki, hogy itthon vagyok és cserélgessük vissza a cuccainkat és várom, hogy a következő lépést ő tegye meg... Előbb-utóbb csak szüksége lesz a nálam lévő cuccaira. :D

2008. aug. 31. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!