Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudott, átvert, meg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudott, átvert, meg nem csalt de rosszabb annál sztem. Miért csinálta ezt velem? Ugy érzem nem érdemeltem meg.

Figyelt kérdés
1 éves kapcsolatom volt a barátnöm egyik naprol a másikra szakitott velem.kérdeztem miért nem adott rá normális választ.Kicsit nyomozgattam és kiderült hogy az exét szereto még mindig de annak már nem kell.mért tette ezt velem?1évig hazudott hogy szeret.nagyon szar most hogy igy kellett megtudnom.ekkorát még nem csalódtam senkiben.ezek után nem tudok megbizni senkiben.21/F
2010. máj. 5. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Az a lány nem mindenki. Az átverés, vagy hazugság őt minősíti. Amin most keresztül mész egy tanulás folyamata.

Gondold végig, megismerkedel egy lánnyal aki téged szeret, te pedig 'bosszút' állsz rajta. Akkor te cselekedeted különbözik az exétől ? Csalódott vagy ami néhány hét alatt elmúlik.

2010. máj. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak az a gond hogy én vissza akarom kapni.lehet hüklye vagyok hogy ezek után még mindeg kell de nem tudok mit csinálni.Nem is akarom elfelejteni.Ez talán a gond.
2010. máj. 5. 11:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyu, jobban teszed ha megpróbálod elfelejteni. Vagy ha jön egy úgy lány, kb ugyan az a padhelyzet állhat majd fent mint köztetek volt. Hogy még az exed miatt nem tudod az újat szeretni. Persze biztos most nagyon nehéz, de sok kitartást! :(
2010. máj. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet még ő maga se volt tisztában az elején azzal, hogy még az exet szereti. Nem ismerem a körülményeket, de velem megtörtént, hogy miután nem volt esélyem a szerelmemnél, az iránta érzett dolgokat rávetítettem egy másik srácra, aki nagyon aranyos, rendes volt, jól kijöttünk. Ahogy telt az idő, rájöttem, hogy valójában nem őt szeretem, hanem a másik kell nekem, csak a görcsös felejteni akarásból ez lett. Nem volt korrekt dolog, tudom, de nem volt tudatos. Ez "csak" egy fél éves kapcsolat volt, nekem ennyi idő kellett ahhoz, hogy ezt tisztázzam magamban. Azóta úgy állok hozzá, hogy addig nem kezdek új kapcsolatot, amíg biztos nem vagyok benne, hogy túlléptem az előzőn.

Ezt csak azért meséltem el, hogy megmutassam: nem biztos, hogy szándékosan hazudott neked, lehet saját magát is becsapta. Ha meg tudatos volt, akkor inkább nem minősíteném a csajt.

Nem kell megértened őt, de lépj tovább. Ha lesz másik barátnőd bízz meg benne, mert nem az ő hibája az, hogy az exed mit csinált és mit nem.

2010. máj. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát ezaz ahogy irtad utolso addig mért kezd vki uj kapcsolatot mig nem zárta le a régit azzal mindig csak egy más embert bánt meg lehet nem akarattalde akkor is az én helyzetem kicsit gáz volt
2010. máj. 6. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!