Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor melyik a rosszabb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor melyik a rosszabb?

Figyelt kérdés

Furcsa mód tetszem a ribilelkű lányoknak. Szeretik, hogy nem akarom őket azonnal ágyba vinni és azt is, hogy róluk érdeklődöm nem pedig a bulikról, a pasijaikról meg a divatról stb. Mindről kiderült, hogy jó fejek, őszinték és kedvesek velem ami meglepett, mert mindenki szidja őket :D

Egy baj van velük: nem hűségesek, de azt legalább bevallják.

Aztán ott vannak a rendes lányok, akik nem véletlenül azok. Az igazi problémáikat nem fedik fel előttem szóval végig hazudnak valamiről. Így könnyű rendesnek lenni.

Mindkét eset szakítással végződik, de melyik a nagyobb bűn? A megcsalás vagy a hazudozás?

Tudom ez az eset megvan az ellenkező nemben is szóval várom a lányok válaszát is :D


2011. aug. 7. 16:59
 1/5 heloka ***** válasza:
attól hogy elsőre nem avat be téged minden lelki bajába, nem azt jelenti hogy hazudik:)
2011. aug. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is inkább a rendes lányok felé húzok. DE!

Mikor szakítani akarnak olyan dolgokat, felgyülemlett sértéseket hoznak fel indokként amit meglehetett volna oldani egy szimpla beszélgetéssel. Még is inkább hónapokig elhallgatták csak, hogy ne sértsenek meg.

2011. aug. 7. 17:20
 3/5 anonim ***** válasza:

hát, akivel nem lehet kommunikálni, az még éretlen.:) türelem, fogsz olyan rendes lányba botlani, aki elmondja, ha baja van, és nem a szakítást látja egyetlen megoldásnak.


egyébként szerintem a megcsalás rosszabb, bár ez az "elhallgatom ha problémám van" sem sokkal jobb...

2011. aug. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 B.angel ***** válasza:
Hát tartsatok idiótának, de nálam a megcsalás a legnagyobb bűn. Aközött meg rohadt nagy különbség van, hogy elhallgatja a bajait és hazudozik. :) Szerintem gondold át előbb, hogy szerinted az hazudozás-e. Nálam a hazugság nem itt kezdődik!
2011. aug. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hazudás az az eltűrhető mert ha megcsal akkor lesz még ilyen alkalom több is
2011. aug. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!