Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen tönkretettek!?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz....


16éves vagyok,másodikas a középsuliban.Tavaly egy fiú belémszeretett,aztán elkezdtünk járni,nekem előtte még nem volt normális barátom.Lassan én is beleszerettem,de addigra ő már kezdett eltávolodni tőlem.Aztán beleszerett az egyik osztálytársamba,kb minden hónapban szeretett valakit,ami szerintem nem szerelem voltcsak tetszettek neki,és összekeverte a kettőt.Érezlmileg eléggé felszínesnek tűnik.Tavaly úgy volt hogy hol jártunk hol nem,..én mindig nagyon szerettem de szerintem ő már nem.Aztán nyáron is elvileg jártunk,de kétszer vagy háromszor találkoztunk csak.Idén év elején is még velem akart lenni,aztán egyszer csak elkezdett beszélni egy csajról.Szép lassan a hátam mögött összejöttek.(a fiú18,a lány most lett15).Velem már minden meg volt csak nem feküdtem le vele,mert féltem hogy ott fog hagyni.Msnen minden nap elmondja hogy szeret,meg ott fogja hagyni azt a lányt,reggel a büfében is engem fogdoz,meg ölelget,meg szünetekben ha összefutunk akkor leáll velem.A másik lánnyal nem lehet csinálni semmit,azt mondta.Már hónapok óta ígérgeti hogy otthagyja a lányt mert nem szereti csak vele van,de nem tudja miért,de velem akar lenni.(csak nem tudom mikor)Ma ugy volt hogy ha végzett valamivel akkor felhív.A lány is várta a barátnőivel hogy jöjjön .De nem jött.Aztán egyszer csak meghallottam a folyosón hogy megkérdezte a barátnőjét a csaj hogy "nincs kedved felkísérni a ...hoz"? és akkor teljesen leblokkoltam.Felhívott a fiú hogy nem ér rá,ne haragudjak,mjad jövőhéten bepótoljuk.Én meg elkezdtem vitatkozni hogy véletlenül nem a barátnőd megy hozzád?Erre ő:hogy jönne már,stb stb....Én nagyon szeretem őt,mindig azzal jön hogy szeret meg aranyosabb vagyok meg szebb meg stb stb...De megmondtam neki ezerszer hogy nem úgy tűnik hogy szakít vele.Ne tegyen tönkre mégjobban.Én már minden nap sírok,szinte majdnem minden szünetben itthon kb fél órákat,a szívem teljesen megszakad hogy ezt csinálja velem.Már próbáltam hogy hozzá sem szólok stb,de ő jött utánam.Mit mondhatnék még neki hogy szálljon le rólam?Vgay szakítson vele de sürgősen ha engem akar?Voltatok már hasonló helyzetben?Kérlek segítsetek!Elfelejti sem tudom,mert próbáltam,de rájöttem hogy képtelen vagyok rá.Ne azt írjátok hogy felejtsem el....


2010. febr. 25. 17:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
17:34 még mindig..Akkor meg adj neki választási lehetőséget.Ott helyben. Döntse el ki nekia fontos. Ha téged választ mond meg neki h csak veled legyen akkor v ott hagyod a f***ba. Ha meg mást akkor meg egyértelmű.. Nem ismerlek téged de el kellene felejtened őt akármilyen nehéz is.. 17/F
2010. febr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
felvehetlek msnre?
2010. febr. 25. 17:51
 13/18 A kérdező kommentje:
persze ha csak kedved beszélgetni meg segyteni nekem..
2010. febr. 25. 17:51
 14/18 anonim ***** válasza:
Küldöm Emailban.
2010. febr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
okés,köszi szólj ha elküldted.
2010. febr. 25. 17:56
 16/18 anonim ***** válasza:
Már elment.
2010. febr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

okés

köszi: )

2010. febr. 25. 18:00
 18/18 anonim ***** válasza:
Bizonyítsd rá valahogy a barátnője előtt ezt a játszadozást, a többit elintézi a lány.
2010. ápr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!