Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen tönkretettek!?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz....


16éves vagyok,másodikas a középsuliban.Tavaly egy fiú belémszeretett,aztán elkezdtünk járni,nekem előtte még nem volt normális barátom.Lassan én is beleszerettem,de addigra ő már kezdett eltávolodni tőlem.Aztán beleszerett az egyik osztálytársamba,kb minden hónapban szeretett valakit,ami szerintem nem szerelem voltcsak tetszettek neki,és összekeverte a kettőt.Érezlmileg eléggé felszínesnek tűnik.Tavaly úgy volt hogy hol jártunk hol nem,..én mindig nagyon szerettem de szerintem ő már nem.Aztán nyáron is elvileg jártunk,de kétszer vagy háromszor találkoztunk csak.Idén év elején is még velem akart lenni,aztán egyszer csak elkezdett beszélni egy csajról.Szép lassan a hátam mögött összejöttek.(a fiú18,a lány most lett15).Velem már minden meg volt csak nem feküdtem le vele,mert féltem hogy ott fog hagyni.Msnen minden nap elmondja hogy szeret,meg ott fogja hagyni azt a lányt,reggel a büfében is engem fogdoz,meg ölelget,meg szünetekben ha összefutunk akkor leáll velem.A másik lánnyal nem lehet csinálni semmit,azt mondta.Már hónapok óta ígérgeti hogy otthagyja a lányt mert nem szereti csak vele van,de nem tudja miért,de velem akar lenni.(csak nem tudom mikor)Ma ugy volt hogy ha végzett valamivel akkor felhív.A lány is várta a barátnőivel hogy jöjjön .De nem jött.Aztán egyszer csak meghallottam a folyosón hogy megkérdezte a barátnőjét a csaj hogy "nincs kedved felkísérni a ...hoz"? és akkor teljesen leblokkoltam.Felhívott a fiú hogy nem ér rá,ne haragudjak,mjad jövőhéten bepótoljuk.Én meg elkezdtem vitatkozni hogy véletlenül nem a barátnőd megy hozzád?Erre ő:hogy jönne már,stb stb....Én nagyon szeretem őt,mindig azzal jön hogy szeret meg aranyosabb vagyok meg szebb meg stb stb...De megmondtam neki ezerszer hogy nem úgy tűnik hogy szakít vele.Ne tegyen tönkre mégjobban.Én már minden nap sírok,szinte majdnem minden szünetben itthon kb fél órákat,a szívem teljesen megszakad hogy ezt csinálja velem.Már próbáltam hogy hozzá sem szólok stb,de ő jött utánam.Mit mondhatnék még neki hogy szálljon le rólam?Vgay szakítson vele de sürgősen ha engem akar?Voltatok már hasonló helyzetben?Kérlek segítsetek!Elfelejti sem tudom,mert próbáltam,de rájöttem hogy képtelen vagyok rá.Ne azt írjátok hogy felejtsem el....


2010. febr. 25. 17:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A srác egy gerinctelen szélhámos, és nem akar semmi komolyabbat tőled. Légy büszke, ne hagyd magad megalázni. Az ilyennek minél előbb ki kell adni az útját.
2010. febr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
ne haragudj,hogy ezt mondom de szerintem ez a fiú csak játszik veled és egyáltalán nem gondolja komolyan a dolgaitokat. Csak nem veszed észre mert túlságosan szereted, de ha igazán fontos lennél neki akkor már veled lenne és nem mással. Ennyi!
2010. febr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
A ribanc faszit rúgd jól tökön!
2010. febr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
de a mostani barátnőjéből is hülyét csinál? nekem olyanokat mond hogy szeret stb meg ölelget meg fogdoz,meg msnen is olyanokat ír....
2010. febr. 25. 17:27
 5/18 A kérdező kommentje:
a "barátnője"mit szólna ehhez?
2010. febr. 25. 17:28
 6/18 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem szép dolog a bosszú....de hogy csinálhatnám meg hogy teljesen rosszul érezze magát lelkileg?
2010. febr. 25. 17:30
 7/18 A kérdező kommentje:
márha van neki olyan....
2010. febr. 25. 17:30
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szereted, ő meg nem téged (mert látszik) akkor nem érdemel meg. Hidd el kapsz tőle jobbat is aki megbecsül és imád. Ne várj tőle többet mert ha össze is jönnétek rendesen, olykor-olykor félre fog nézni hidd el. Sok ilyen haverom is van mint a te "barátod". Hagyd őt, keress mást és sokkal boldogabb leszel.
2010. febr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Az a bj hogy minden nap látom őt,és minden nap megtörétnik hogy piszkál,meg elmondja h szeret stb,ha már nem akarom hallni mert már annyira fáj akkor is,és mikor fél perc múlva meg a másik lánnyal látom és eszembe jut hogy én akarok a helyében lenni....Minden reggel elsírom magam,itthins csak ő jár a fejemben!Ennyire rossz érzés még soha nem jött belém,mint amióta van neki más helyettem és minden nap látom őket!Komolyan rosszul érzem magam,ideges vagyok és hányingerem van az idegességtől is,legszívesebben csak sírnék egész nap az ágyamban,az esne a legjobban ha megölelne és kisírhatnám magam rajt!:'(:'( meg megvígasztalna hogy nem lesz semmi baj:'( de nem fogja ezt tenni....Mikor szükségem lenne valakire miért nincs mellettem soha senki?:'(:'(
2010. febr. 25. 17:38
 10/18 A kérdező kommentje:
Mi lesz igy velem ha sose múlik el ez az érzés?!:'(:'(:'(:'(
2010. febr. 25. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!