Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még jelentek számára valamit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még jelentek számára valamit? Szerintetek szeret még?

Figyelt kérdés

A barátommal 5 évig jártunk, de fiatalnak tartotta magát így szakítottunk noha szeretett. Azt mondta megváltozott, élni akar még. Próbáljunk ki másokat is,fiatalok vagyunk. Lehet más kell ahoz hogy rájöjjön tényleg engem szeret. Ennek már 3 éve, végig tartottuk a kapcsolatot, sms-ek, levelek, valahogy nem engedett el igazán. Mindketönknek volt azóta nem is egy kapcsolata bár én őt szerettem és kerestem mindenkiben.

Most ismét egyedül vagyunk, felkeresett újból,eljött hozzám kölcsönadta a kedvenc énekesem új lemezét,beszélgettünk és végig a múltat mesélte,a régi képeket nézegettük.

Mikor visszavittem a lemezt hozzá, kihangsúlyozta hogy nála semmi nem változott, ( tényleg nem a szobánk ugyanaz, minden ugyanúgy van, a tőlem kapott dolgai kinn, még az én nyakláncomat hordja,nekemadta a sálját hogy ne fázzak meg hazafelé,stb ), de nem mertem megkérdezni vajon a szívében is?

NEkem olyan olcsó ürügynek tűnik a cd, meg a szüli,névnapi smsek,ezek is csak azért hogy tartsa a kapcsolatot, jól érezte magát velem, látszott rajta.

Szerintek van még esélyem?

Mit tegyek?


2010. febr. 25. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
próbáld meg, hiszen mindenkiben őt keresed, ráadásul 3 éve még mindig kint vannak a tőled kapott ajándékok :)
2010. febr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is megér egy próbát!
2010. febr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek is csak ürügy a cd, a többi dolog hogy találkozhasson velem?
2010. febr. 25. 20:14
 4/7 anonim válasza:
Szerintem simán meglehet, hogy csak ürügy a cd meg a hasonló dolgok. Ha te is érzel még valamit, szerintem mindenképp hívd el mondjuk egy esti sétára, és akkor próbáljátok meg kicsit kibeszélni a dolgokat. Esetleg egy kis bor társaságában (Bor persze csak akkor, ha nagykorú vagy már!:)), mert az picit oldottabbá teheti a dolgot. Ha felveted a séta vagy bármi hasonló kettesben történő program lehetőségét, és ő belemegy, akkor szerintem már nagyon jó úton haladtok.:) Azt megkérdezhetem, hogy hány évesek vagytok? Mert írtad, hogy 5 évig jártatok, majd 3 évig külön, és ő fiatalnak tartotta magát, és ezért mentetek szét.
2010. jún. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ne haragudjatok, de én az ilyet sose értettem. Ha ennyire odáig vagyok egymásért, akkor mi a fenéért tököltök? és hol van itt kérdés???
2010. jún. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

sztem probáljátok meeg sok boldogságot:)

amugy hány évesek vagytok?

2010. jún. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
25 évesek vagyunk.
2010. jún. 16. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!