Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit jelentek számára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit jelentek számára?

Figyelt kérdés
Egy évvel ezelőtt megismerkedtem egy fiúval a munkahelyemen,és nagyon jó barátok lettünk.Mindenben támogattuk egymást,jó fej srác.Fél év múlva lefeküdtünk egy párszor,(ami csodálatos volt)de megbeszéltük fontosabb a barátság.A kapcsolatunk már nem volt olyan mint előtte,sok veszekedés,és én kértem hagyjuk abba.1 hónappal ezelőtt a barátnőm születésnapjára voltunk hivatalosak,és ő egy lányt vitt magával,én pedig egy fiút.Megláttam őket csókolózni,és egyre többet ittam,és a végén lefeküdtem a fiúval,úgy hogy szinte nem is tudtam magamról.Állítólag ő revans címén szintén lefeküdt a lánnyal.Mindketten láttuk a másikat mással az ágyban,és ez mindkettőnknek fájdalmat okozott.Nekem óriásit.1 héten keresztül arról beszéltünk,hogy milyen rossz volt a másikat mással látni.Majd mikor közöltem vele,hogy a fiú,akivel lefeküdtem,elnézést kért azért mert kihasználta az állapotom.Illetve célzott rá,hogy talán egy barát ebben a szituációban leállíthatott volna,megakadályozhatta volna.Ekkor a barátom éktelen haragra gerjedt,és azt mondta,hogy nem is revans volt részéről,és hogy csak segíteni akart feldolgozni a szégyent,ami engem ért.Minden utolsónak elhordott,pedig én tényleg nem emlékszem semmire,csak amit a többiek elmondtak.Egy időre összevesztünk,majd most megint beszélünk.És megint azt mondja revans volt.De az elmúlt idő alatt,és nem magam mentegetésére,úgy érzem cserbenhagyott,nem állt mellettem,inkább azzal a másik lánnyal foglalkozott.Én nem akartam azzal a fiúval lefeküdni...Mit érez?Miért ilyen zavaros?
2010. okt. 28. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:

- Szerintetek mit jelentek számára?

- Lyukat.

2010. okt. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy év alatt 3 szex miatt ingyenes telefon,rengeteg segítség mindkét részről,jó viszony a szülőkkel!Elkeseredett emberek kíméljenek meg a válaszaiktól!
2010. okt. 28. 22:06
 3/3 anonim válasza:
Szerintem féltékeny volt legbelül és téged akart ezzel fel zaklatni,hogy mit lépsz a dologra,lehet csak teszt volt a részéről!De szerintem jobb ha barátok maradtok,mert ha össze jönnétek lehet emlegetné a dolgokat amik történtek és nagyobb össze veszést okozna!
2010. okt. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!