Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmondjam a szüleimnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam a szüleimnek, hogy barátnőm van? Hogyan? Én is lány vagyok :s

Figyelt kérdés

Sosem értettem,hogy egy ember miért nem lehet szerelmes valakibe csak azért mert vele azonos nemű, de azért azt sosem gondoltam volna,hogy egyszer én is beleszeretek majd egy lányba.

Mégis megtörtént.

Eleinte csak szeretetnek hittem.

Nagyon fiús lány és előttem még senkije nem volt.

Nekem előtte két fiúm volt,de inkább olyan gyerek szerelem volt mindkettő (a smárolás volt a legtöbb ami történt, és azzal is heteket vártunk :D)

A szüleim mostanában szokták kérdezni,hogy nincs-e barátom. Mindig azt mondom,hogy nincs. Eddig mindent megbeszéltem a szüleimmel és lehet,hogy ezt is el kéne nekik mondanom?

Nem vagyok leszbikus, sem biszex, hanem panszexuális (bár erről szerintem ők úgysem tudják,hogy mit jelent... lényeg,hogy a nemet másodlagosnak tekintem)

ha elmondanám a szüleimnek,hogy van barátnőm akkor ezt is elmondjam nekik? Úgy gondolom talán enyhítene a helyzeten,ha emiatt nem hinnének leszbinek. Szerintetek?

L/(majdnem)16


2010. febr. 25. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy ki fognak akadni, ez elkerülhetetlen, hagyd, hogy megnyugodjanak kicsit, és beszéld meg velük a dolgot
2010. febr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
biztos, hogy leszbinek fognak gondolni, akárhogyan tálalod....sztem várj még vele, hogy mi lesz ezzel a kapcsolattal és csak akkor mond el nekik, ha komolyra fordul és úgy érzed, sosem lesz más...
2010. febr. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

fölösleges bármit is mondani

ha elmondod a lányt, eltiltanak tőle


ezt a pan- dolgot meg tényleg nem fogják érteni, a szemükben ez leszbikusság

várj még 1-2 évet, aztán meglátod mi van

2010. febr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
e között és a biszexuális között szerintem semmi különbség
2010. febr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A biszexuális ugye fiúkba és lányokba is bele tud szeretni. A panszexuálist pedig ahogy már leírtam nem érdekli a másik neme (szóval akár transzneműekbe is bele tudna szeretni.)
2010. febr. 25. 19:13
 6/6 anonim ***** válasza:
a biszexuálist se érdekli a másik neme, ezért tud fiúkba is és lányokba is beleszeretni
2010. febr. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!