Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15 vagyok fiú, van egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 vagyok fiú, van egy lány aki tetszik nekem, de ő nem nagyon viszonyozza, néha kedves velem, néha meg olyan érzésem van h utál mit tegyek? Megmondjam neki h tetszik nekem?

Figyelt kérdés
segítsetek
2009. márc. 29. 20:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Helló én 14 vagyok fiú és dettó nem tudom megfejteni mitől van.... szentem nem is értjük meg...
2009. márc. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nem lehet h attól van hogy őt nem érdekled? Mond meg neki s max ő is elmondja amit én.
2009. márc. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Azért csinálja mert gyerek és azt hiszi, hogy így kell csinálni...
2009. márc. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia én 15/L vagyok.

Sztem bejössz a csajnak,ezért kedves veled,de nem tudja,hogy te mit érzel pontosan iránta,vagy azt nem tudja,hogy mit akar,és ezért az egyik végletből a másikba esik.

Figyeld meg,mikor jön el egy jó alkalom,és ne hagyd ki,beszélj vele!Ha olyan helyzetben vagy,mondd el neki,de ha nem az a legjobb az alkalom,akkor inkább csak jelezz neki.

Sok sikert:)

2009. márc. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
kösz szépen
2009. márc. 30. 20:04
 6/16 anonim válasza:
nemlehet kiismerni a 15éveseket:) olyanokat csinálnak/csinálunk, amire nemtudunk ésszerű magyarázatot adni. szerintem semmit sem jelent, amit csinál, de ha megmondod neki h tetszik, akkor azzal rosszat nem tehetsz. maximum visszautasit. egyebkent az nem viszonyozza, hanem viszonozza
2009. márc. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

szia!

szerintem tetszel neki, de vagy elbizonytalanodik rajtad (lehet azért, mert félénk vagy) vagy rossz kedve van. ha úgy érzed, hogy utál akkor viccelődj egy kicsit, majd jöhetnek egy bókok. én imádom az ilyen fiúkat, akik próbálnak felvidítani ha rossz kedvem van :)

2009. nov. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ne az érdekeljen, hogy ezek miért vannak, hanem hogy te mit teszel azért hogy tetszel neki. Szerintem játsszál nyílt lapokkal. Mond meg neki hogy tetszik és hívd el valahova. pl.: séta vagy teázás, vagy egy beszélgetésre kettesben. A mozit nem ajánlom 1 randinak, mert ott csak a kezét tudod megfogni vagy megpuszilni, de nem lesz véleménye rólad. Hívd el valahova és lassan közeledj felé.
2009. nov. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
hány éves a lány? honnan ismered? amúgy szerintem mondd meg neki! lehet, hogy fél vagy nem tudja mit érzel iránta.
2009. nov. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

ha 1csaj kedves veled de néha meg nem akkor tetszel neki de lehet h más csajokkal is szoktál "szórakozni" és ilyenkor féltékeny azért goromba olyankor...de sztem mond meg neki:)

vagy legalább is utalgass rá;)

15/L

2009. nov. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!