Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párotok szokott sértő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok szokott sértő megjegyzést tenni?

Figyelt kérdés
Egy év és 7 hónapja vagyunk együtt.Néha megsért , és aki nem ismerné picit gyerekesnek találná de ilyen a természete.Próbáltam jól reagálni és a sértődöttet is tettem , meg már mondtam is hogy zavar , de mindig azt mondja , hogy ilyen a természetem , tudod , hogy csak viccelek.Tárgyilagos személy. pl:Ki mondta , hogy vehetsz a ...?(csoki vagy bármi) S ha én visszaszólok nagyon megsértődik.
2010. febr. 24. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem párom van, csak szerelmem, aki inkább legjobb barátnak tekint engem, és tudja, hogy szeretem... de pont ugyanez, kicsit gyerekes természete van és rengetegszer megsért. Beszélj vele, mondd, hogy ez neked fáj... ha igazán szeret, próbálkozni fog.
2010. febr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hát.. 8 hónapja vagyok együtt a barátommal, és őt is elég érdekes egy személyiséggel áldotta meg a jó Isten. van mikor megbánt, de tudomást se vesz róla, csak mikor mondom hogy héé ez sz*rul esett ám.. akk , hogy jajj nem akartam, ez bántóó volt?szal ilyenek... tudom h szeret..és nem akarja tényleg az egészet..elnézem neki, ezért néha kötözködök én is kicsit :P

19 / L

2010. febr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ez nem serto megjegyzes hanem szivatas, csipkelodes. a serto megjegyzes amikor azt mondja hogy "te kis zsirparna".

mi rengeteget piszkaljuk egymast, foleg o engem de engem sem kell felteni. de ebbol altalaban csak vicc lesz, elhulyeskedjuk a dolgot. egyfajta szorakozas es elcelodes, mindketten igy fogjuk fel. neha mondunk olyat ami epp talal es a masik megsertodik, de szerintme egy kis humorerzekkel el lehet intezni ezeket a helyzeteket. sokan el vannak kepedve hogy en hogy tudom el hogy "parasztul viselkedik" de en ezt maskepp latom.

en nem birok meglenni a csipos megjegyzesek, poenos piszkalasok nelkul, o meg megugysem.

mivel ezt jo esellyel a baratod is viccesnek, semmint bantonak tartja, nem fogod tudni teljesen lenevelni rola. max visszafogja magat egy ideig. ha nagyon zavar, beszeld meg vele, de tokletes eredmenyt ne remelj. egyszeruen ilyen. ha nagyon masak vagytok ilyen teren hosszu tavon gondot jelethet.

2010. febr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért az ember főleg a haverjaival beszél így és nem a barátnőjével. Persze én is szoktam néha viccelődni, de ilyet soha nem mondanék neki h "ki mondta,h vehetsz?" - ez max a haveroknál poén.
2010. febr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

:) Már mondtam h Én nem a haverod vagyok h így beszélj.

Nem tudom de mostanába több a rossz , mint a jó. Ő azt mondta h már a jót nem veszem észre , de ha nekem valami igazán jól esik azt megjegyzem.

2010. febr. 24. 18:47
 6/8 anonim válasza:
Hát sztem, ez egy kapcsolatban még jól is jöhet. Mert könnyebben kimondjátok azt amit gondoltok, ersze csak ha nem durva. Lehet humorosan rávilágítani néhány apróbb kis hülyeségre, és ha mindketten nevettek rajta az ugye jó, de a másik meg lehet h elgondolkodik rajat később h lehet h volt benne valami, és máskor már odafigyel rá.
2010. febr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Legyen neked is hasonló a természeted! Vedd te is poénosra a figurát, és persze lehet picit sértő is, nem baj, lehet hogy ez kell neki, hogy magába nézzen!
2010. febr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha kezdem unni a csipkelődést,akkor csapok

jó nagyot,combjára,fenekére,mikor mit érek...

akkor abbahagyja:D

(erősebb nálam sokkal,tudna védekezni,de csak röhög rajta...ha tul nagyot csapok,akkor meg sértődötten elvonul 10 percre:D)

22/L

2010. febr. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!