Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a csajok azt szeretik (föleg a jobbak) hogyha a fiúk szivatják őket, ha meg valaki tiszta szivéböl kedves általában elutasitják?

Figyelt kérdés
2008. aug. 29. 17:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Na álljatok le, én fiú vagyok,normális, illemtudó, udvarias, őszinte, barátságos és kábé az összes csaj megszopatott. Lehet hogy ez nekik trendi, de nekem nagyon nem. Ezekután elálltam a csajozástól. Hat hónappal rá msn-en egy csajnak ezt így elmondtam, minek is színezzem, és az jött le neki, hogy nem jó csajoknál próbálkoztam, de ő szivesen bevállalna. Bocs de egyáltalán nem mentem ebbe bele, és ezekután már kezdeményezni sem fogok. Gratulálhattok azoknak a leányzóknak szépen. Jó munkát végeztek. Egy éve már hogy elutasítok mindenféle közeledést a csajok részéről.
2008. aug. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Tudod, szerintem az a bajod hogy egy marha nagy lúzer vagy és egy csaj se néz rád akárhogy is próbálkozol. Aztán itt sírsz, hogy a csajok a hibásak mindenért. Hát nagy tévedésben élsz. A csajok nagy része a normális pasikat szereti, nem a bunkó seggfejeket mint például te.
2008. aug. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hát nagy barom vagy már megbocsájts. Igy látatlanba mondom hogy több csaj akarna velem járni mint Veled pasi, nem a külsöröl van szo. ezek tények sajnos, a mai csajok nem (mármint a szebbek nem olyanok mint te) igenis a bunko pasikat szeretik. Ezt nem értem h miért . üdv
2008. aug. 29. 20:54
 14/16 anonim ***** válasza:
ha valaki nekem úgy udvarolna, hogy úgy tesz, nem érdekli, összejövünk e, vagy sem, akkor az ne várjon tőlem semmit az ég világon.
2008. aug. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

A 6. válaszolónak!


"Ha rossz napod volt, nézz a tükörbe. A probléma néz szembe veled!" Ez egy idézet, rendkívül igaz. Te vagy a hibás emiatt sajnos, csak Te tudsz változtatni.



A kérdezőnek:


Ha érzik a csajok, hogy nagyon akarod őket, az nem jó. Szerintem félnak attól, hogy megfojtod őket a szereteteddel. Jól akarják magukat érezni, ilyen egyszerű. Érd el, hogy érezzék jól veled magukat, és nem lesz gond. Ne azt érezzék, hogy megfojtod őket a rajongásoddal. (Régebben úgy voltam vele, mint Te, de aztán mióta így csinálok, azóta megy a csajozás)

2008. aug. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mert az elérhetetlen pasik izgalmasabbak!Ha szereted, és ragaszkodsz, attól menekül...Ha meg akarod hódítani, legyél izgalmas!Éreztesd vele, hogy kell neked, ugyanakkor legyél számára picit elérhetetlen, ha pedig már belédszeretett, lehetsz vele tiszta szívből kedves, mert akkor a normális nőknek szeretetre és törődésre van szükségük!
2008. szept. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!