Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a csajok azt szeretik (föleg a jobbak) hogyha a fiúk szivatják őket, ha meg valaki tiszta szivéböl kedves általában elutasitják?

Figyelt kérdés
2008. aug. 29. 17:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
hát én csaj vagyok, és őszintén utálom, ha szívatnak, kiforgatják a szavaimat, bunkón poénkodnak...(msot randiztam egy csávóval, na, az detto iylen volt...) alig bírtam ki vele pár percet...
2008. aug. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Én nem hiszem,hogy a normális csajoknak a bunkó ,meg az olyan pasik jönnek be,akik szivatják őket.Biztos akadnak talán olyanok is,de hogy ez jönne manapság be a normális csajoknál,nem tudom elhinni.Nálam az ilyesmi sohasem jött be eddig sem,ezután sem fog és talán nem vagyok ezzel egyedül.
2008. aug. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ezt a szivatást ugy értem hogy ugy udvarolnak mintha abszolut leszarnák h összejön e a csaj, és ez általában a csajoknak bejön. Olvastam egy angol nyelvü honlapon hogy van olyan hogy "érdeklödési szint" a csajoknál. ha a szint 50% alá ér elveszödik az érdeklödés az adott pasi iránt. Ha a pasi nem ir nekik vagy nem telefonál akkor ez a szint nem tud csökkeni, ez bizonyitott. Ez miért van?
2008. aug. 29. 17:23
 4/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én it utálom, ha heccelnek engem (Pedig bátyám haverjai erőszeretettel űzik ezt a sportot velem). Én inkább a romantikának vagyok a híve. De vannak ismerőseim, akik a bohócokra buknak. Innen is látszik, nem vagyunk egyformák. Te sajnos pont egy velem ellentétes leányt fogtál ki.
2008. aug. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én meg ugy vettem észre hogy minden csaj ilyen és az ismeröseim is ezt mondják. Szoval most nem ez a kérdés hanem hogy miért? és nem "heccelésröl" meg konkrét szivatásrol van szo, az elözö hsz emben leirtam mire gondolok
2008. aug. 29. 17:26
 6/16 anonim ***** válasza:
A miértjét szerintem csak az tudja megmondani aki ilyen, de szerintem többségben vannak a normális lányok, legalább is felénk mindenképp, mert én még életemben nem találkoztam olyannal akinek ez a "nemérdekel mi lesz" féle udvarlás jött volna be. Inkább azt látom hogy az ilyeneket elküldik a jó francba, és jól is teszik.
2008. aug. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Valójában az összes eddig tagadólag fellépő is szereti ha hülyére veszik csak maguk előtt sem merik bevallani de különben nedvesre lehet dumálni őket, és ez azért van mert sok a szédült, elvont csaj!
2008. aug. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ucso hozzászolo válaszát adom én is. Csak nem tom mi a faszér van igy!!!!!!!!!:):)
2008. aug. 29. 18:39
 9/16 anonim ***** válasza:
5%
Azért van mert az összes nő egy nagy büdös r....
2008. aug. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
adom ezt is:D
2008. aug. 29. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!